reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Dzien dobry:-)
24 godzinny przestoj na forum:szok: trzeba cos skrobnac.Dzis byla ciezka noc byla taka nawalnica ze zalalo nam piwnice,sasiadom zreszta tez caly czas pada,ale to nic w porownaniu z tym co dzieje sie na poludniu Polski:-(.
 
reklama
Martuśka,dziś "nasze" motorki jadą do Was. :-p Powodzonka! :cool2:
:ninja2::rolleyes2:


Martuchaa usprawiedliwiona, bo wyjechała

a marta to chyba już wróciła :sorry2: no bo w zeszłym tygodniu była --- chyba ze zostala dłużej....

no to teraz ta mniej optymistycznie odnosnie naszych wakacji, pojechalismy w piatek wieczorem a juz w sobote wieczorem wyladowalismy w szpitalu w koszalinie bo Nikus sie przewrocil. okazalo sie najgorsze-kolejne zlamanie z przemieszczeniem(kosc udowa) i wyciag-czyli to co ostatnio:-:)-:)-(
w koszalinie bylismy do srody, w srode wyladowalismy w gorzowie i odtad 17 czerwca do szis tu przebywamy(podobno jeszcze 11 dni bedziemy lezec)
jest tragicznie, nie wiem co wiecej napisac:-:)-(

czechow gratuluje suwaczka:tak::tak:a jak te badania?? czy to byla przyczyna gorszych wynikow??;-)

tafi gratki dla Fiodorka, no i dla ciebie tez, masz super podejscie:tak:

reszte dziewczyn pozdrawiam i przepraszam ze tak ogolnie ale zaraz obchod jest, zajrze pozniej
 
hejka,

nieśmiało dziękuję....:zawstydzona/y::blink:.....ciekawe co się dzieje z jagódką

badanie powtórzyłam - muszę poczekać na komplet wyników - będą dopiero za 2 tygodnie.

Jedne wyniki już mam = białko spadło z 50 do 10 (ale to też za dużo) - niestety krew wzrosła: było 50 a mam 150 (a powinno być 0).

Najprawdopodobniej moje nerki przestały prawidłowo pracować i najpewniej będę musiała pójść do następnego lekarza....


A z miłych informacji: mała kazała się zapisać na balet i od poniedziałku w ramach przedszkola mam 2x w tygodniu basen za darmo.....;-)

Z różnych - zastanawiam się cały czas czy posłać mała do publicznego - małych minusów jest mnóstwo - z tym może bym przeżyła - jednak nie mogę się pogodzić z tym że mała przerabiałaby jeszcze raz ten sam materiał co właśnie skończyła i logopeda jest tylko raz w miesiącu (w prywatnym mam 2 razy w tygodniu zajęcia indywidualne) ....


No proszę jak mnie nie ma to mnie nie ma a już się jak ujawnię to piszę epopeję....
 
Dzień dobry - w końcu mam czas,by do Was zajrzeć. :-D

W sumie narazie tylko na chwilkę,bo sprzątamy z Zuzią. :-p ;-)
Później,jak mi Córcia pójdzie spać,to wpadnę na dłużej. ;-)


Martuś,to mieliście wakacje... :-( Uściskaj Nikusia!

Czechow,gratulacje ogromne! :tak:
 
Domek wysprzątany na błysk, kurczaczek "dochodzi" w piekarniku, głowę umyłam, Zuzię położyłam spać, pranie wyprane i rozwieszone, więc teraz mogę sobie spokojnie zasiąść przy kompie z maseczką na mordencji. :-p ;-)

A tu cisza...
 
czesc
Czechow,a blizej masz z domu do prywatnego czy publicznego??jaka jest roznica w czesne w obu przedszkolach??czy prywatne przedszkole nie bedzie duzym obciazemiem finaswowym jak malenstwo sie urodzi?
plusem dla prywatnego jest ta logopeda i to,ze Gabi juz zna dzieci

a u mnie wieczorem codziennie burza
dzis i jutro piknik lotniczy,a dzis pada co chwile
wiec siedzimy w domu
a myslalam,ze moze z olezanka i jej malym do dinolandu sie wybierzemy
 
czesc dziewczynki

marta - przykro mi --nawet do głowy mi nie przyszło ze znowu coś sie mogło stać---- tzrymajcie się i pozdrowionka dla nikusia:tak:

czechow - wielkie gatulacje!!!!!!!!!!!!!

my dziś po wycieczce do przelewcic- dzieciaki wybiegane i padnięte- super dzionek był:tak:
a nad morzem--kurza twarz---------- nawet nozek nie umoczyłam bo tak pizgało i pogoda nie dopisała ogólnie -ale i tak fajnie było

dobrej nocki
 
reklama
czesc
Czechow,a blizej masz z domu do prywatnego czy publicznego??jaka jest roznica w czesne w obu przedszkolach??czy prywatne przedszkole nie bedzie duzym obciazemiem finaswowym jak malenstwo sie urodzi?
plusem dla prywatnego jest ta logopeda i to,ze Gabi juz zna dzieci


Dużo bliżej mam do prywatnego (10 minut na piechotkę) czesne w publicznym jest dwa razy niższe (ale jest bardzo okrojone jeśli chodzi o zajęcia "w cenie"). czy będzie obciążeniem.... trudno mi powiedzieć raczej nie.... mała uwielbia swoją przedszkolankę i inne dzieciaki..... mamy trochę czasu zobaczymy
 
Do góry