reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Monolog. :-p ;-)

Byliśmy popołudniu w Auchanie i kupiliśmy Zuzi taki bujak na ogród lub do pokoju. ;-) Coś w tym stylu,jak Ty
Ola,ale My wzięliśmy czerwonego słonia - takieeeego dużego,hihi. :-D
Fajna sprawa. :-p :-D
 
Dzień doberek. :-)

My już po spacerku - byliśmy kupić kwiatki dla mojej Mamy,bo ma dziś imieniny. :-)
Zdążyliśmy wrócić do domku przed samym deszczem. :-) Troszkę pokropiło i już nie pada. ;-) Mam nadzieję,że popołudniu uda Nam się raz jeszcze iść na dwór. ;-) A wieczorkiem żużel w tv. :-D

Martuśka,dziś "nasze" motorki jadą do Was. :-p Powodzonka! :cool2:

Ola,Zuzia zachwycona! :-D Narazie został wypróbowany w domku,ale dziś,jak się uda,to pójdziemy z nim na podwórko. :-)
 
I ja mówię dzień dobry.
Moi dopiero teraz poszli spac, bo ok 18 jada z nami na mój masaż, więc muszą być wypoczęci, bo nam pewnie zleci do 21 ;)
Ale trza się zrelaksować na ten tydzień :tak::tak:

Fiodor pojechał dziś na miesieczne wakacje do swojej mamy.
Muszę się pochwalić, ze udało się mu zdobyć świadectwo z paskiem.
Na 20 dzieci w klasie tylko trójka miała, wiec tym bardziej jesteśmy dumni z niego :))
Gdyby jednak w przyszłym roku trochę bardziej mu się chciało to było by idealnie ;-)

Basia, Hana, czechow, phantas, J@god@ czy Wy już o nas zapomniałyście?
Martuchaa usprawiedliwiona, bo wyjechała
Mama Julci troszkę też :-)
a reszta?

ojjjjjjj
jako moderator daję Wam ostrzeżenie :-D

Buziaki dla Was wszystkich, sama nie zawsze mam czas na pisanie, ale pamiętam :-)
 
Ostatnia edycja:
Tafi gratulacje dla Fiodora, swiadectwo z paskiem to super sprawa:))

my siedzimy w domu bo pogoda beznadziejna, od rana co chwile pada.
mloda mnie zamecza, spala w dzien, wiec conamjmneij do 20tej bedzie buszowac..
a ja jakas niewyspana jestem.
 
reklama
Do góry