reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Natka buziaczki dla Zosi z okazji 11 miesiecy:)


no dziewczyny rozkrecamy to forum bo fakt, ostatnio bardzo pusto.

a ja wkoncu skonczylam na umyciu jednego okna, pozniej byl spacerek,a pozniej robilysmy pierniczki.
oliwka juz lezy, mam andzieje ze zaraz zasnie
 
Cześc mamuśki.Z biedą udało mi się uruchomic neta i postanowiłam wdepnąc na chwile i zobaczyc co u was nowego.U mnie wszystko w najlepszym porządku.Za kila dni zakładają mi internet więc będe mogła zaglądac tu częściej bo bardzo mi się tęskni do pogaduch z wami.
 
Dzień dobry :)

Powróciłam :) wiele u nas nowości ...
mała do p-kola chodzi - a co za tym idzie, choruje troszkę,
już 4 raz w ciągu dwóch miesięcy ma antybiotyk, znów siedzi tydzień w domku
i nie wiem czy w pon pójdzie do p-kola, kaszel ma paskudny wciąż.

Ja jestem bezrobotna, co mnie dobija, ale z pracy musiałam zrezygnować,
bo robiłam jak wół tam, więcej niż inni, a kasa ta sama i szef nie doceniał,
noo .. docenił mnie tak, że ta ostatnia wypłata o jakieś 300 złotych mniejsza,
masakra dosłownie ....

ps. pamiętacie nas jeszcze? hehe :D
 
witaj aniula23, przepraszam ja Was nie pamietam mimo moich zaników pamięci miło Cię widzieć, zapraszamy częściej :)
A jak Twoja córcia ma na imię?

widzę, że znowu na bb pustki:confused:
My dzisiaj po południu śmigamy na jakies zakupy w końcu kupię sobie zestaw naczyń tzn talerze, miseczki bo wszystko prawie wytłukłam z Amelią;-)

mamo Julci czekamy na Ciebie:-)
 
reklama
Tak Ola z plusa a tu gdzie teraz mieszkam jest cienki zasięg .Wcześniej chodził super a teraz niestety mam problemy z zasięgiem choc telefony działają dobrze,a iplus niestety nie.Ale założyli mi już telefon stacjonarny podpisałam umowe z netią i teraz czekam na podłączenie internetu na stałych łączach.
 
Do góry