reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
ANIULA zapraszamy serdecznie,
napisz cos wiecej o sobie i malej
skad jestescie,ile juz jestescie same

A my po kosciele,
mala jak juz przestala kwekac,
zaczala lazic i skakac po schodach przy oltarzu
dobrze,ze z boku,bo nawet jak piesek poschodach chodzila
dobrze,ze choc nei szczekala
a jak dala na ofiare i ksiadz po glowce dotknal rozplakalasie
czekamy jakwac pan sie zjawi,bo alim ma przywiesc
a ja robie kopie fotek na kompie,bo rok nie robila
kurcze otwieram 3 plytke i cos nie tak,nie chca mi sie ikonki otworzyc
ale juz cos nie tak bylo przy nagraniu
musze sprawdzic dwie pierwsze i ta nagrac jeszcze raz
 
Ola ja bym pogadala z bratem,ze
Oliwka nie bedzie juz korzystac z lorzeczka
i albo oni odkupia dogadacie sie co do kasy to albo dasz do komisu
ze to nie kosztowala 50 czy 70 zl
a jakby poszlo w komisie za np.200,300 zl
to te pieniadze ci sie przydadza
ty sama wychowujesz mala,nie pracujesz
zyjesz z alim jak jeszcze wplaci na mala i z zasilku
arzeczy dla dziecka na jesien beda cie troche kozstowali
a jak nie chce to niech sobie kupi sam
obydwoje pracuja wiec nie powiniem to byc dla nich problem
 
Dzięki za przyjęcie :)

Z Wiki sama jestem właściwie od samego początku, PT - Pan Tata ... się przestraszył.
przerosło Go to wszystko - no cóż, nie dorósł - może kiedyś zrozumie i będzie żałował?
Mam taką nadzieję ... mam też nadzieję, że i Jemu coś tam się kiedyś w życiu nie powiedzie
i że będzie cierpiał.
Może wredna jestem, ale po tym co ja przeszłam ... należy Mu się ! Tak uważam ...

Nie jestem mściwą osobą i innym życzę naprawdę dobrze, ale ciężko jest samemu wychowywać
dziecko ... są momenty kiedy chce się ryczeć, kiedy chce sie do kogoś przytulić i co wtedy?
Wtedy trzeba sobie przypomnieć, że tej drugiej osoby, która powinna być przy nas i nas wspierać ... niestety NIE MA.

Tulę sie do Wiki kiedy jest mi źle, ale co facet to facet - niby świnia, ale porządny, ułożony ( są tacy? ) przydałby się ...

Byłam teraz z jednym związana - 4 miesiące. Kurcze, szczęśliwa byłam, niby tylko 4 miesiące,
ale dla mnie, to było dużo i długo. Serducho tęskni i cierpi teraz, ale staram się zapomnieć i nie myśleć - muszę ...

Wiki od września idzie do przedszkola - odsapnę troszkę, bo jest strasznym diabełkiem, a ja na nocki do pracy jeżdzę więc w dzień będę miała nieco luzu :) co mnie cieszy, a i Mała się zmieni,
bo do dzieci pójdzie, na pewno utemperują Ją troche, bo bywa nieznośna :) serio ... pewnie same zresztą wiecie jak to jest z maluchami no nie? :D

Aga.82 ja w Kościele z Małą byłam 3 razy - z czego jeden raz, to były chrzciny :)
 
A mi znowu internet nawala zaloguje sie bez problemu na BB,a jak chce napisac posta to mi wywala ze nie moze znalesc strony:wściekła/y:,co za badziewie mam cos pecha internet mam dopiero od roku,a juz drugi modem zaliczylam
Aniula witam serdecznie:-):-)
Aga mi Karol tez czasami chodzi po kosciele,dzieci jak dzieci jeszcze nie rozumieja:tak:,ale jak tylko zaczna grac na organach to moment jest kolo mnie(boi sie ich):-)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za przyjęcie :)

Z Wiki sama jestem właściwie od samego początku, PT - Pan Tata ... się przestraszył.
przerosło Go to wszystko - no cóż, nie dorósł - może kiedyś zrozumie i będzie żałował?
Mam taką nadzieję ... mam też nadzieję, że i Jemu coś tam się kiedyś w życiu nie powiedzie
i że będzie cierpiał.
Może wredna jestem, ale po tym co ja przeszłam ... należy Mu się ! Tak uważam ...

Nie jestem mściwą osobą i innym życzę naprawdę dobrze, ale ciężko jest samemu wychowywać
dziecko ... są momenty kiedy chce się ryczeć, kiedy chce sie do kogoś przytulić i co wtedy?
Wtedy trzeba sobie przypomnieć, że tej drugiej osoby, która powinna być przy nas i nas wspierać ... niestety NIE MA.

Tulę sie do Wiki kiedy jest mi źle, ale co facet to facet - niby świnia, ale porządny, ułożony ( są tacy? ) przydałby się ...

Byłam teraz z jednym związana - 4 miesiące. Kurcze, szczęśliwa byłam, niby tylko 4 miesiące,
ale dla mnie, to było dużo i długo. Serducho tęskni i cierpi teraz, ale staram się zapomnieć i nie myśleć - muszę ...

Wiki od września idzie do przedszkola - odsapnę troszkę, bo jest strasznym diabełkiem, a ja na nocki do pracy jeżdzę więc w dzień będę miała nieco luzu :) co mnie cieszy, a i Mała się zmieni,
bo do dzieci pójdzie, na pewno utemperują Ją troche, bo bywa nieznośna :) serio ... pewnie same zresztą wiecie jak to jest z maluchami no nie? :D

Aga.82 ja w Kościele z Małą byłam 3 razy - z czego jeden raz, to były chrzciny :)
Z mojego Karola tez jest niezly aparacik,tylko mu oczka chodza zeby cos zbroic:-D
 
reklama
My po wizycie PT jak to Aniula ujela
czekamy na obiad i na polko bo sloneczko swieci i cieplo jest juz nawet
a teraz moze troche testow porobie:-D
tez bede wieczorkiem

ja z Olcia zadko chodze w tym roku moze to trzeci,czwatry raz
jak jest duzo dzieci na mszy dzieciecej przy oltarzu tak jak bylo ostatnio
nie ruszala sie ode mnie na wiecej niz dwa kroki
 
Do góry