reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
bocianowa to masz niezły meksyk jak tatuś za każdym razem policję wzywa :szok:.
bocianowa mama julci ma racje kazda z nas poplenila jakis blad,a czasu nigdy nie da sie cofnac...
dobrzeze przynajmneij potrafimy sie uczyc na bledach.
Bocianowa wszystkie popełniamy błędy,których potem żałujemy...takie jest życie i nic na to nie poradzimy czasu się nie cofnie.Ssaweczka fajnego seansu...

Witajcie ja wiem wiem to wszystko jednakze nie rozumiem po co komu takie upierdliwosci skoro i tak do dziecka nie czuje glebszej wiezi teraz tez dzisiaj mial przyjsc i nic nie ma ukochanego i wspanialego ojczulka pewnie mial lepsze plany weekendowe niz przyjazd do dziecka eh to straszna głupota
spodziewam sie drugiego dzidziusia wyszłam za maz ii widze ile moj syn stracił przez takiego glupiego i niedojrzałego głaba:(((mam wielkie rozterki w tym temacie czy przy drugim dziecku nie bedzie czuł sie w jakis sposob gorszy albo pokrzywdzony i nie powie mi kiedys mamo dlaczego nie jestes z moim tata czemu tak jest itd bardzo sie tego boje to chyba moja najwieksza zmora
 
witam dziewczyny:)
witam nowa mame:))



powiem wam ze mam serdecznie dosyc!! dla oliwi goscie kilak dniw domu to poprostu tlum, ogolnie jest nauczona dos pokoju a teraz jestw domu ciagly szum, dzisiaj mala zdenerowowla sie bez powodu, i z nerwow az zwymiotywala, co jeszcze nigdy sie nei zdazylo!!
jest niedospana i marudzi!
do tego po tym jak sie uspokojila wrocil moj brat i wspaniala para zaczela awanture, mala siw wystraszyla i zaczela plakac na nowo!!
to juz przegiecie!!
teraz bratowej nie ma bo gdzies poszla,ale ajk wroci to oboje uslysza swoje!!
 
Olka witaj :)
No nieciekawie u Ciebie, a Twój brat z dziewczyna mieszkaja z Tobą tak? i te awantury są często?
a Oliwka skoro do spokoju przyzwyczajona, to nie ma co sie dziwić, że taka zdenerwowana malutka podczas gdy w domu pojawiło się więcej osób :)
 
u nich jest remont i sa od czwartku u nas, dzis mial byc koniec,a tego konca nie widac....

mala nie jest przyzwyczajona do takich sytuacji bo w domu jets spokoj.
 
mam nadzieje ze skonczy sie szybko ajak nie to i tak worca do siebie bo to nie dla mnie ta sytuacja.
najlepsze jest to ze oni jeszcze farb nie maja...

o, bratowa wrocila, ciekawe czy sie weznieza zrobienie kolacji.
oliwia juz jadla,a reszta mnie nie interesuje
 
reklama
Do góry