reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

wiesz co aj bym na cos atkiego nie pozwolila, ale poki conei mam sie co martwic.
moj ex tez mieszka z ta nowa, i sedzian by mu takich widzen nie dala.
przedewszytkim on od 13 miesiecy nie widzial sie zoliwia
Moj ex puki co nie wpadnie na taki pomysl,bo przedewszystkim jak by chcial to by do mnie na te ustalone spodkania przyjezdzal.A sedzina na sprawie mu powiedziala ze puki Karol nie pujdzie do szkoly to nie moze go zabierac do siebie.Ale kto wie co mu odbije puzniej,i tez nie pozwole zeby Karola zabieral,moj jak na razie nie widzial Karola 6miesziedzy i nie zapowiada sie zeby nagle zaczol przyjezdzac.
 
reklama
No i wieczorkiem nie dotarłam,bo o 21 padłam z Zuzią spać! :szok: :szok: :szok: Byłam tak wykończona ostatnimi dniami,że zasnęłam jak zabita po jakiejś tam melisce! :szok: :laugh2: Jeszcze bym z chęcią pospała. :-p

A teraz już zmykam,bo mam 2 sprawy dziś do załatwienia. ;-)

Miłego dzionka wszystkim!:-)
 
cześć dziewczynki

dzionek czas zacząć
tylko ten młody wyje---zaraz wioze go do pani i muszę kilka spraw pozałatwiać:tak:

czaść tafi - jak się udla wyjazd- jak tam ise mają bąbelki?
agutka - oby sprawy łatwos ise pozałatwialy- a co Ty kochana taka padnięta---- i meliska? - jakieś nerwy masz?--- ja ostatnio se znowu persen nabyłam bo kuzwa czasami tak mi isę zołądek zaciska i mam nerwa--- nic się nie dzieje jest dobrze a ja jakbym czekala na PACH po główce.... wiem ze tak nie mogę ale jeszcze teraz to jest silniejsze ode mnie...

aga - Ty prawko robisz? zdanie zależy od szcześcia--- dobrym kierowcą nie stajesz się po 20 wyjeżdzonych h- moj egzaminator był nietrzeźwy:laugh2: ale to było 14 lat temu a dziś super sobie smigam--hehe zasad nie pamiętam i jak MAJUŚ wspomniala o regule prawej ręki to myślalam ze o fizyce gadacie:-):laugh2:

cześć basia - zastanawialam sie co u Ciebie...
niunia, phantas, olcia - pozdrawiam
pozdrawiam wszystkie ale juz nie popiszę bo młody za mocno wyje
papa
 
Czesc kobietki:-)witam sie starsznie nie wyspana bo moj synek ostatnio postanowil sie budzic o 5.30 i ani mysli zeby dlaej spac,gadac mu sie chce:dry:a na dodatek jka by w nocy bardziej zglodnial bo sie trzy razy budzi:sorry2:ach te dzieci:-p.Teraz juz lece bo na miasto trzeba skoczyc troche spraw pozalatwiac:baffled:do pozniej.:-)
 
cześć hana31
Dzieciaki mają się dobrze, za to mnie boli cała jama ustna, mam 4 afty, dziąsła czerowne, boli jak pije, boli jak jem nawet mówienie sprawia mi ból, bo język mam spuchnięty... choć dzisiaj i tak jest lepiej niż przez ostatnie dwa dni.
Bliźniaki pojadły teraz galaretek, śmigają płatki śniadaniowe, musze iść zaraz z nimi na zakupy.
Wczoraj gdy byłam w Wadowicach wyszliśmy przed babcie do pracy i nie zgadniecie kogo zobaczyłam jak sobie jechał samochodem... tak brawo! mojego eks męża!:-) nasz wzrok się spotkał, ale to by było na tyle :-D

niunia12a nie przejmuj się moi się budzili przez ponad rok o 5, jak ja się zebrałam i jakoś zaczęłam funkcjonować czyli gdzieś o 7 to mali o 8 szli spać i kompletnie mi się wtedy nudziło więc szłam znowu spać... na szczęscie teraz budzą się ok 7.30 (marzyłam kiedyś o tym jakby to było nierealne ;-)).

MIłego dnia wszytskim, u nas piękne słoneczko, ciepło :tak:
 
reklama
hehe - widze ze nastal czas napotykania byłych:-):laugh2:

a moj tez juz dzis od 6 dawal głos--- tylko czemu on wiecznie mama mama a pozniej juz sie wkurzyl i bylo mniej przyjemnie:sorry2:...
teraz mniej wiecej budzimy sie tak samo i mi to styka ale zaraz do pracki i normalnie juz czuję ze będzie bolalo to wstawanie:confused: i jak po złości będzie sie chcialo spać:cool:

dobra
maly juz u opiekunki wuiec mykam
mleko isę skonczylo a jeszcze kawke jedną bym wciągnęła:-p
 
Do góry