reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

A ja jak zwykle na sam wieczór się pojawiam, ale niestety dopiero co mam chwilkę czasu by do was zajrzeć. :sorry2:.
Jak już wspomniałem z nogą lepiej :rofl2: A jutro z samego rana pełno załatwiania i... już mi się nie chce :-D
 
reklama
jamis mama w sobote bedzie juz chce ten dzien..
martttika no to ci sie zaczyna :) bedzie trzeba zastawiac wszysktkie schody choc dzieci na wszystko znajda sposob:)
Raczkowa wszystkigo dobrego w pierwszy miesąc Bruna:)
olcia tez mam nadzieje ze wkoncu zmądrzeje...
Aga on był u lekarza (po 2tyg namawiania) i ten kazał mu natychmiast jechac do szpitala.. chcial z miejsca mu zadzwonic po pogotowie, a on sie nie zgodził.. podpisał ze nie wyraza zgody.. takze on dobrze wie ze szpital jest konieczny, ale nikt nie umie go przekonac.. codziennie mowi ze "jutro"...

Padam, byle do soboty...
 
martttika to dla tego masz taką sylwetkę bo ty step uprawiasz non toper w domu ;-) ja jadę do brata z małym na tydzień i tam też pełno schodów i mój mały non toper po tych schodach góra dół!!!! :laugh2:
Raczkowa czyli miesiąc do przodu z dnia na dzień będzie coraz lepiej :tak::tak:
olla ja w tym całym karju czuję się jak w cyrku wszędzie aktorzy - politycy żałosnej farsy :-D:-D:-D ja kiedyś pani w urzędzie powiedziałam że jak ona by pracowała w prywatnej firmie i tak się zachowała to już by mogła nowej pracy szukać powiem szczerze zamknęła się i zrobiła co trzeba :-)
emilka87 no to aby do soboty a nie wiem umknęło mi co towjemu tacie dolega??? wiesz przy niektórych chorobach wzmagają się stany depresyjne i wtedy są takie zachowania że np nie chcą iść chorzy do lekarza

a ja 1,5 tygodnia urlopu ciekawe czy będę miała jeszcze gdzie wrócić :-p
 
hej

pirrllott, dobrze,ze już z nogą lepiej:tak:

jaimis, czyli nadal wielka niewiadoma w sprawie wypowiedzenia:confused:
hm..ja znam takie osoby , które pracowały w prywatnej firmie i do tego z ludźmi a zachowania i odzywki miały takie ,że :no::crazy:
ale tzw. "plecy" robią swoje:baffled:


emilka, byle do soboty, może mamie uda się coś zdziałać:tak:
mama przyjeżdza już na stałe do PL:confused:



paskudnie , zimno, szaro:dry: a ja muszę pozałatwiać parę spraw,brrrrrr:confused2:
i do tego zaczęło padać:no2:
 
Wam też tak zimno, czy tylko ja jestem taki nie dogrzany? :rofl2: Żeby w sierpniu włączać grzejnik w domu to musi być na prawdę źle ze mną hehe... Witam o poranku ;-)
 
Kurcze nie wiem co mam dziś na obiad zrobić... macie jakiś pomysł? myślałem o klopsikach w sosie pomidorowym ale... na to wczoraj miałem smaka a dziś nie wiem :-D
 
jaimis a szkoda gadac.. ciezki przypadek.. prawdopodobnie stan przed zawałowy...
udanego wypoczynku i zagladaj czasami do nas :)
Aga nie na stałe ale na dłuzej.. do konca roku napewno.. narazie sie tam zwolnila ale raczej z mozliwoscia powrotu..
kochana gdzie ty jestes ze tak ciepło? u mnie na lapku wyswietla 13st:)
jak dla mnie super pogoda ale mogłoby tylko nie padac:)
 
reklama
witam,
dziękuje za przyjęcie .. co mam napisać mam 26 lat z tata małego byliśmy 7 lat prawie brakło miesiąca :) kocham mojego synka chciała bym by miał w miare dobre relacje z tatą chodzi odwiedza nas zabiera małego na spacery ale ciężko patrzeć na kogoś z kim się było tyle lat oboje to przezywamy ale tak chyba jest lepiej bo sie nie kłócimy tylko potrafimy normalnie porozmawiac.. nie wiem co byście chciały wiedzieć ..widzę że na śląsku panuje jakaś pandemia chyba ;) synio ma prawie 2 latka jak widac na suwaczku ,jest niezłym urwisem mieszkamy razem, tata mieszka kilka domów dalej :) , ja pracuje wiec wiekszość dnia mały spędza z moimi rodzicami od marca idzie do przedszkola wiec myślę że bedzie jakoś łatwiej to ogarnać... przepraszam że tak o sobie tylko ale w pracy jestem :)
pozdrawiam ciepło w ten zimny dzien.
 
Do góry