reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Raczkowa wiesz jeśli go jeszcze kochasz i widzisz dla Was szansę to może warto spróbować, jak by nie patrzeć będziecie mieli dziecko a zawsze lepsza pełna rodzina, oczywiście pełna szczęśliwa rodzina może nie przekreślaj waszych szans, już za 3 czy 4 ;-)miesiące zostaniecie rodzicami wtedy zobaczysz jak się wywiąże jak będzie się opiekował tobą i dzieckiem czy możesz na niego liczyć. Ja jak sie dowiedziałam że jestem w ciąży zastanawiałm się odejść czy zostać, ale bardzo go kochałam dałam szansę nie wyszło było dużo bólu i smutku ale nie żałuję bo spróbowałam jestem wolna od rozmyślań czy mogłoby nam się udać :-)
a 4 tygodnie różnicy to taki termin porodowy a ja to miałam nagłą cesarkę to nie wiem ile trwa pród z doświadczenia ale z tego co dziewczyny mówił to niektóre porody od pierwszych objawów do samego rozwiązania kupa czasu, a jak Ci wody odejdą zawsze możesz zadzwonić po karetkę i ciebie zawiozą, ale chyba wtedy zasada do najbliższego szpitala, ale tyle co znam z opowieści sama tego nie przerabiałam.
syniusia to gratulacje a jakie imię planujsze???? mój synulek wieczorem jak jest śpiący to taki przytulasek miziaczek wycałuję i idzie spać zobaczysz jak nowe oblicze miłości poznasz, ile dziecko wyzwala pozytywnych uczuć:-)
martttika mamy widzę podobne podejście do życia i przeżycia :-) wiesz tak czasami myślę że straszny syf sobie narobiłam w życiu że inni mają szczęśliwe rodziny i życie a ja nie potrafiłam tego stworzyć, ale zawsze miałam dobre chęci jak kochałam to na zabój zabardzo starałam się dla facetów zawsze byli ważniejsi niż ja i teraz koniec, nie wiem czy jeszcze kiedyś kogoś poznam i się zakocham, ale teraz to co ja chcę będzie najważniejsze. Ja bardzo chciałam synka i bardzo szybko pokazał że jest chłopcem chyba już 12 tygodniu ale miałybyśmy córki to tak samo byśmy kochały:tak: Tylko ja to taka "babochłop" nie lubię się malować ani chodzić w spódniczkach, nienawidzę malować paznokci, to gdzie tam mi dziewczynka warkoczyka bym nie potrafiła zapleść:-D:-D:-D:-D
 
reklama
dziekuje :-) ja tez chcialam miec dziewczynke ale teraz liczy sie tylko zeby zdrowy byl :-) juz nie moge sie go doczekac :-D
 
raczkowa sama zobaczysz jak to szybko zleci, a teraz wyśpij się, choć w gości i cokolwiek tam pragniesz bo niedługo będziesz zmęczona i skupiona na dziecku i tak co najmniej przez 2 miesiace:tak::tak::tak:
 
jak poszlam na L4 to sie martwilam ze zanudze sie w domu a teraz nie mam chwili odpoczynku ze juz o chodzenie w gosci nie wspomne :-) jak nie lekarze to szkola jak nie szkola to znowu cos urwanie glowy po prostu :-D jak ja to wszystko ogarne jeszcze z malenstwem to nie wiem :-D

imie synusia no wlasnie nie wiem od kad skonczylam 8 lat zawsze wszystkim mowilam ze moje dzieci beda sie nazywac Bruno i Odeta :-D Bruno dalej mi sie podoba ale jakos reszta otoczenia nie chce tego zaakceptowac :-D
 
dzien dobry
ale duzo piszecie.. az milo sie nadrabia:)

raczkowa jaimis ma racje, odpoczywam, odpoczywaj i ciesz sie spokojem poki mozesz:tak::tak::tak:
Bruno piekne imie:)
 
No dziewczyny oszalałyście nie mogę Was nadgonić :-D:-D:-D

Kurcze ja tak dzisiaj ogarnełam, że dopiero co Wam pisałam, że szykuję się do porodu a tu za 3 dni moja mała mordeczka będzie miała miesiąc :-D:-D
Raczkowa Bruno bardzo ładne imię :tak::tak: uuu widzę, że Ty jeszcze prawie 4 miesiące do porodu oj, ale zleci. Ja pamiętam jak robiłam test a tu moja mała już prawie miesiąc na świecie
 
no to sie ciesze ze chociaz Wam sie podoba :-) taka perspektywa 4 miesiecy wydaje sie byc bardzo dluga ale tak z dnia na dzien z usg do usg strasznie szybko to leci :-) ani sie obejze a wnuki bede bawic :-D:-D:-D
 
ollka22 wiem ze zleca :-) z jednej strony juz nie moge sie doczekac a z drugiej martwi mnie jak to wszystko sie ulozy:-(
 
reklama
raczkowa wszystko sie dobrze pouklada:-D innego wyjscia nie ma

a jak tatus..?? wiesz moze w jego rpzypadku jest jeszcze szansa na toze ebdzie dobrym ojcem i partnerem...
 
Do góry