reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

a my mamy taki jesienno wiosenny kombinezon, troszke cienszu od zimowego i od dzis w nim chodzimy. Dzis bylo bardzo cieplo u nas, wiec nawet rekawiczek nie musielismy zakladac.
Ja rowniez witam nowa mame i pozdrawiam
 
reklama
Tak się życie ułożyło,że zostałam sama z dzieckiem ale to zbyt bolesna sprawa aby o tym pisać.
Dzięki za przyjęcie do Waszego grona:-D
 
kasiekzuza7, ja tez niedawno dolaczylam do grona samotnych i tez mi bylo ciezko pisac dlaczego (nie namawiam jesli nie chcesz), ale dziewczyny sa tu bardzo pozytywnie nastawione, sluza dobra rada. Pozdrawiam Cie i zycze duzo sily
 
Wiem ale dopiero powoli po 2latach zaczynam jako tako żyć a nie szukać zapomnienia w pracy.Moge tylko napisać, że smierć ukochanej osoby strasznie mnie sponiewierała ale trzeba dalej iść do przodu tym bardziej, że jest dla kogo ;-)
 
hej,malo sie odzywal,ale brak czasu poprostu,dzis wrocilismy niecala godzine temu,bo po tancach mlodej jeszcze z babcia pogadalismy,na szczescie cora juz spi,bo raczej o tej dopiero sie zbiera i chce wszystko robic rysowac,na kompie gre czy sie bawic,a tu czas spania,bo pozniej po 6 nie chce wstac,choc i mi sie jak wczoraj czy ostatnio z mloda idzie spac,bo chce abym jej raczke dala ja spania i jak mi sie drzemnie to tez nie chce juz wstac :)
a co ubierania to ja tez zimowa,bo rano dzis czy wczoraj bylo nimus 5,7 stopnia jak wychodzimy

dzis w poludnie czy popoludniu tez byla sliczna pogoda,jejku nie moge sie doczekac wiosny

witaj kasiekzuza7 z jakim wieku masz dziecko??chlopiec czy dziewczynka??
 
kasiekzuza7, wiem cos na temat sponiewierania przez zycie, sama 3 tygodnie temu pochowalam meza i zostalam sama z dwojka malych dzieci. Z calego serca zycze duzo sily, a jest ona nam potrzebna dla naszych dzieci...
 
dzien dobry

dziewczyny to co was spotkalo jest naprawde przykre... a pomyslec ze takie dupki jak nasi ex chodza sobie spokojnie.... koszmar.


za oknem dzis paskudnie, oddelegowalam dziecko do przedszkola, bylam na zakupach, przy okazjiw aptece po witaminki itp...
 
To nie jest mój rok.... oprócz zostania samotną mamą to jeszcze zostałam bezrobotna, świnie u mnie w pracy dali mi pierwszego dnia po macierzyńskim odrazu wypowiedzenie, kontrakt się kończy to i tak bym dostała no ale myślałam że jeszcze przez te kilka miesięcy coś tam odłożę, no ale trudno. Ale wkurzyli mnie moi bezpośredni przełożeni z moimi na niejednej imprezie się było, ale w pracy nie ma co na takie rzeczy patrzeć, wiedział że siedzę we Włocławku i specjalinie się przenoszę z 6 miesięcznym dzieckiem, wiecie ile to rzeczy łóżeczko, wanienka itp i tylko po to żeby 3 dni póżniej z powrotem wracać. Fajny ten kraj i zajebiaszcza polityka prorodzinna.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam! ja tylko na chwilkę bo mam dziś dużo pracy...

fakt na świecie nie brakuje skurwysynów a jak zawsze to my kobiety potem musimy borykac się z problemami dnia codziennego.Mam wsród znajomych mamy które też samotnie borykaja sie z macierzyństwem i do tego byli partnerzy utrudniaja wszystko.rece opadają gdy o tym wszystkim opowiadają.

jaimis to przykre co Cię spotkało :-( sama mam firme i zatrudniam młode mamy i jestem z nich strasznie zadowolona bo babki sa świetnie zorganizowane i nie nawalają terminów a gdy czasem trzeba zostać po godzinach to też potrafią się zorganizować.Mam nadzieje, że szybko wszystko sie ułoży.trzymam kciuki
 
reklama
jaimis fakt nasza plityka prorodzinna jest bomba... zero pomocy i ochrony dla matek... a dla samotnych to juz wogole....

kasiekzuza super ze zatrudnaisz mlode mamy, nie kazdy to robi... a szczegolnie kiedy sie wychowuje dzieckow pojedynke... chociaz ja sadze ze matki sa abrdziej zorganizowane, bo robia to co maja do zrobienia wiedziac ze nie zawsze moga sobie pozwalac na zostawanie po godzinach... i sabardzo ambitne.
 
Do góry