reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

przyszla mama a ja poprosilam o sprawe bez ex poczym w trybie perszinga powie,co i jak i sie udalo:)przeciez jak ex by zobaczym moje zeznanie smierc murowana!!!:) ale przeciez mnie kocha to mi wybaczy co nie
mamo Julci to ty masz jak z moimi deklami ladnie mowiac:) jak sobie przypomnie to ma chile milosci
a ja myslalam ze to twoje wesele ...:)
margolcia a powiedz mi jak z tym paszportem zalatwialas ?
olka nie wiem czy wyrobicie:)
a jak jest u ciebie bo tez widze masz dwojke dzieciaczkow,
ulozylo sie ci sie po raz drugi ?
asuzanna o losie ile?? ale kurcze masz swoje,
to kiedy parapetowa??????:)

a tak co do dodatku ja bym sie tam z nimi wyklocila troche o moj dochod ,bo policzyli wszystko za 3 miesiace wstecz a powinni mi umozyc pare rzeczy ale ja ich odwiedze w styczniu i nie ma wtedy zmiluj :)))) i znowu zloze,kurde daja takim pijakom co siedza w domu a ja mam soie wykopac przeciez no nie ...szkoda gadac

Znalazłam w necie jak napisac wniosek do sądu , oczywiscie przed uprzejmie go prosilam ale nie , jak nie to nie . napisalam wniosek zanioslam, na rozprawie szanowny pan sie tlumaczyl ze on nie wyda zgody bo sie boi ze ja dzieci wywioze a on dalej placic bedzie musial , mnie sedzina zapytala czy wnioskuje tak jak w pozwie ( wnioskowalam ze dzieci maja szanse na wycieczke zagraniczna, a Damianek w prezencie komunijnym dostal oboz i tam ma wycieczke do Czech) i ja jej ze tak . wiec odparla szanownemu ex ze dzieci maja prawo do wycieczek czy to mu sie podoba czy nie i wydala zezwolenia na 5 lat :)
 
reklama
no prosze a ja chce na pare dni do szwecji ,to tez powiem ze na wycieczke i ze mi ktos pomoze finansowo w tym,nie no ex to zawalu dostanie:) dziwne to wszystko ze na codzien sie nie intersuja ale pod gorke to sa pierwsi zeby robic!!!

a ja mam problem z moim brzdacem,odkad jest chory za chiny ludowe nie chce sam zasnac,tak go nosilam na tych rekach i inaczej teraz nie chce,a ten klops 10 kg rece mi opadna,tak cycka sobie oproznil i zasypial sam a teraz o losie krzyk na caly dom poki go nie przytule
 
Cześć.
Widzę że udzielają się tu w większości tylko mamusi więc może się dołączę. Jestem samotnym tatą, moje dziecko właśnie skończyło 2 lata. Zostaliśmy sami, bywają momenty zwątpienia - chęć poddania się ale w głowie myśl, kurde, zostawię samego skrzata? Jedyny Skarb i osoba która trzyma mnie przy życiu? Mam 24 lata, praca, wcześniej studia, dom, sprzątanie, mycie, czyszczenie, dziecko. Wiem że poświęcam Mu mało czasu, ale to wszystko robię tylko i wyłącznie dla Niego.

Jeżeli chcesz pogadać, napisz - maniek9819@interia.pl
 
Przyznam się że nie czytałem poprzednich postów bo jest ich za dużo.
Jak to się stało? W sumie od zawsze byłem z mamą mojego dziecka - wspaniała kobieta, idealna żona i matka. Urodził się synek było idealnie, szczęśliwe małżeństwo, małe, zdrowe dziecko. Mały miał nie całe 2 mieś, żona musiała wyjść na uczelnie zanieść dokumenty. Wracała, napisała nawet smsa o treści "będę za 20 min" nie spodziewałem się że to 20 min zamieni się w wieczność. Przechodziła na pasach, zielone światło - pijany kierowca w centrum Krakowa przejechał ją - nie patrząc na jakiekolwiek przepisy - światła, prędkość, alkohol, pasy, znaki... Na ulicy tylko została kałuża krwi, potem nie przespane noce, ból, żal, złość, tłumaczenie dziecku ze łzami w oczach gdzie jest mamusia. Najgorsza rzeczy i uczucie - kochać kogoś i nie móc jej zobaczyć, przytulić, pocałować. Budzić się w przekonaniu że to wszystko to głupi sen, że obudze się a ona będzie obok - powie "kocham cie" albo przytuli... Czy to tak wiele?! Gdyby można było cofnąć czas...
 
Dzieciak po za tym że daje popalić pięknie, i energii ma bardzo dużo chwilowo uczy się mówić, oducza bić itp ;) 20 skończył 2 latka i "duzi" jest
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny oraz witamw naszym gronie nowa osobe,witaj Mariusz

a my dzis w domu,jutro przymusowe wolne,bo idziemy na usuniecia zeba z ''dodatkem",mloda zaplabowala sobie sama zęba kulka
dzis bylismy,naczekajmy sie ok 2 godzin,ale bylo wolnego miejsca,sprawdzila i zapisala na jutro,nie boli,siedzi mocno,wiec czekamy na jutro
ide pomoc mlodej pokolorowac i nalesniki robic na kolacje
 
Do góry