reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

witam;-)
Ja tylko na chwilę, już po sprawie...tatusia nie dowieźli:-) i dostałam podwyżkę 100 zł więc teraz dostaję całe 400 zł alimentów.
No to tyle co chciałam zakomunikować.
Zbieram się do pracy...no i oczywiście zdrowia dla maluchów;-)
 
reklama
Alonqa - dobre wieści :)

Sliwka - wracajcie do zdrowia szybko!

Maciek ma gorączkę ciągle 37 - 38

byłam wczoraj u endokrynologa (mam problemy z hormonami) i weszłam o 12 w nocy., takie opóźnienie było. dostałam tabletki na zanik pokarmu i na zatrzymanie krwawienia.. zalewa mnie a okres już 2 miesiące mam
 
witam was wszystkie
oj bardzooooooooooooooooo długo mnie tu nie było mam co nadrabiac;-(
u mnie same dobre rzeczy olivka dostała się do żłobka;-);-);-)ja znalazłam prace pracuje od poniedziałku do piątku od8-14;-)hihihihihi a na zakończenie pieknych zmian.......poznałam kogoś.za kim olivka wprost szaleje i wice wersa;-)całuje was mocno;-) spokojnej nocy
 
Właśnie mnie też...jakoś tak smutno.
Jutro wybieram się złożyć pozew o alimenty...w końcu...ehh
w tygodniu był były. znów się spóźnił i znów się pospieraliśmy. Znów usłyszłam jak to chce, żebyśmy jednak byli razem i jak to on mnie kocha i chce budować związek na silnych fundamnetach. ALe nic sie nie zmieniło w jego zachowaniu. Jeszcze beszczelnie mówi, że czy złoże sprawe o alimenty czy nie to on nie ma kasy i jej nie będzie miał, bo do pracy się nie wybiera...:( więc jak tu poważnie traktować jego deklaracje?

ALe boli to wszytsko. Myślałam, że jak dwoje ludzi się kocha to wszytsko przezwyciężą...ale niestety...może nie kochaliśmy się wystrczająco, albo jedna ze stron ... a może po prostu wyszliśmy z założenia, że sama miłość wystarczy i spoczeliśmy na laurach...

ehhh....
 
reklama
izabella pocichutku zazdroszcze ;-) u mnie niestety sie wczoraj zakonczył 7 miesieczny związek :-(

mikus bardzo mi przykro,ale pamietaj,że po burzy zawsze przyjdzie słońce:-)wszystko sie jakos poukłada

A u nas jelitówki ciąg dalszy,tymrazem córcia od czwartej w nocy wymioty ma :-(
 
Do góry