reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Taki dzieciak to skarb - Maciek też jest dokładny - taki mały dywanik potrafi 20 minut odkurzać i mało tej końcówki nie ułamie bo taki nacisk daje.....

Ja też już dzisiaj kilka rzeczy zrobiłam - posprzątałam małej pokój, wyprawiłam małą do przedszkola, zmyłam, wrzuciłam pranie, trochę poprasowałam, częściowo spakowałam małą na wyjazd - teraz czekam na 14.00 - mam dwóch lekarzy
 
reklama
Nic się nie dzieje - a może powinnam powiedzieć że cały czas ta sama sprawa - idę na usg dróg moczowych i nerek i do nefrologa by od razy zinterpretować wyniki - lekarz jest dość daleko i wolałam umówić wizyty w jednym dniu, tak by nie jeździć po wawie non stop.

Zeszłym razem jak robiłam usg nerek to trafiłam na taką fajną babeczkę która pokazała mi też co słychać u maluszka - mam nadzieję że i teraz tak będzie.

Wczoraj poszłam na spacer ze swoim babolcem - mała jest nieśmiała i rzadko przejmuje pałeczkę w grupie dziewczyn - a wczoraj normalnie przewodziła grupie 5 dziewczyn - byłam w szoku - nawet zainicjowała zabawę w urodziny - trochę dziwnie wyglądały takie dziewuchy śpiewające 100 lat.....
 
hahaha - już sobie wyobrażam swoją minę gdybym zobaczyła takie maluchy, które stojąc w piaskownicy śpiewają sto lat :-)

A ja pracuję.

Po powrocie mam zamiar zrobić coś z moim parapetem, bo już dawno, dawno temu zeskrobałam z niego farbę i tak go zostawiłam. Chyba nadszedł czas by to skończyć. I może przy okazji pomaluję też drzwi w łazience. Planowałam na dzisiaj większe porządki ale chyba będę musiała przełożyć je na jutro bo dziś do koleżanki muszę podjechać na jakieś 2 godzinki więc gdy wrócę to już nie bardzo będę miała ochotę na sprzątanie :sorry:

A z tym odkurzaniem - hmm - chyba dziś dam Oliwce odkurzacz, bo wczoraj posprzątałam jej pokoik ale nie odkurzyłam, więc dziś zrobi to sama :-)
 
Kompletnie tego nie czaje..

Właśnie wyjęłam kolejne pranie - tym razem małej i co znowu plamy nie zeszły.

Jakieś 3 tygodnie temu mała przyszła ze spaceru w bluzeczce z sokiem marchwiowym i błotem - włożyłam do vanisha wyprałam i nic - plamy z marchwi zeszły z błota zostały, wyprałam zew swoimi rzeczami (mała ma prane w proszkach dla maluchów bo dostaje wysypki) - plamy nadal zostały, włożyłam znowu do vanisha i do naszego prania - plamy nie zmieniły położenia - dziś znowu vanish i uprałam i oto niespodzianka - plamy są nadal widoczne ----- ręce opadają a jeszcze najlepsze jest to że wczoraj mała wróciła z buraczkami na bluzce i zeszły po pierszym razie

normalnie nienormalne......
 
hahaha - już sobie wyobrażam swoją minę gdybym zobaczyła takie maluchy, które stojąc w piaskownicy śpiewają sto lat :-)

A ja pracuję.

Po powrocie mam zamiar zrobić coś z moim parapetem, bo już dawno, dawno temu zeskrobałam z niego farbę i tak go zostawiłam. Chyba nadszedł czas by to skończyć. I może przy okazji pomaluję też drzwi w łazience. Planowałam na dzisiaj większe porządki ale chyba będę musiała przełożyć je na jutro bo dziś do koleżanki muszę podjechać na jakieś 2 godzinki więc gdy wrócę to już nie bardzo będę miała ochotę na sprzątanie :sorry:

A z tym odkurzaniem - hmm - chyba dziś dam Oliwce odkurzacz, bo wczoraj posprzątałam jej pokoik ale nie odkurzyłam, więc dziś zrobi to sama :-)

Śpiewały 100 lat i latały z wiaderkami wypełnionymi piaskiem i foremkami (tort z prezentami w środku) :laugh2::sorry:

Nam się szykuje mały remont i przemeblowanie - bardzo mi się nie chce ale nie mamy wyboru... dobrze że chociaż mała wyjeżdża z dziadkami na jakiś czas.... teoretycznie na 2 tygodnie ale nie wiem czy wyrobią z 3 wnuczkami naraz :eek:
 
czechow to dziadki będą mieć niezły hardcore :-D
Widzę, ze walczysz z plamami- nie znoszę tego!

Phantas witaj :happy:

My już po piaskownicy. Po zakupach i spacerze z Fergie. Teraz biorę sie za spaghetti. Zapowiedziałam familii, że jutro mam dzień wolny od garów, co sobie wymyślą to ich sprawa... ja zamówię pizzę :-p
 
Witam Was serdecznie Mamuski po powrocie z nad morza:-D
bylo bardzo fajnie,10 dni zlecialo jak z bicza strzelil,
choc wiecej upalu by sie przydalo
fajnie ze juz neta mam i na bb moge wejsc:-D

Tafojka GRATULACJE
 
reklama
Dzien dobry:-)
Dorwalam sie do kompa brackiego i moge miec go az do jutra:-),jestem juz po sprawie ale o tym nie tutaj;-)
Aga sorrki ze nie odpisalam ci na gg bo nie mam juz w domu neta i za pozno odczytalam twoja wiadomosc:-(
 
Do góry