reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Phantas nie przejmuj się. Tez tak trochę odebrałam, ale trzeba mieć na względzie to, że Agutek nam się hajta za 4 dni ;-)
Stresik i w ogóle ;-)

Dobranoc
 
wyczuwam niechęć do swojej osoby :-(

Phantas nie przejmuj się. Tez tak trochę odebrałam, ale trzeba mieć na względzie to, że Agutek nam się hajta za 4 dni ;-)
Stresik i w ogóle ;-)

Dobranoc

????? :szok:

Wow,widzę,że coś nie tak napisałam. Stanęłam poprostu w swojej obronie - to źle? Ja np. z takimi pytaniami dałabym sobie spokój na tym wątku. Szczególnie,że może to przeczytać ktoś niepowołany - bo takie coś ma i miało miejsce w moim przypadku. Cóż. Widocznie tylko ja.

Dobranoc raz jeszcze.
 
nie popadajmy w paranoję

dawcy mogą tylko żałować - a że to stworzenia którym poskąpiono mózgu i sumienia - tak więc nie żałują a my aż tak nie powinnyśmy się przejmować. Nie mówię, że w ogóle ale nie bez przesady.

Dobrej nocki dziewczęta.
 
dzień dobry.

Koszulkę Tomasza wyprasowałam, kanapeczki do pracy zrobiłam, Fergie wyprowadziłam na spacer i siedzę pod kołderką i czekam aż cała trójka się obudzi i zacznie się kolejny kosmiczny dzień. Dzisiaj już sobie obiecałam, ze muszę się wziąć za prasowanie. Mamy gości w weekend- moi rodzice przyjeżdżają w odwiedziny z czego się niezmiernie cieszę.

Na szczęście zapowiada się piękny, słoneczny dzień. Obym nie musiała z nimi siedzieć w domu...;-)

Pozdrawiam
 
reklama
Czechow od rana już mam posprzątane, pozmywane, zaraz biorę się za śniadanko a poza tym mój mały pracowity synuś Oliwierek odkurza w swoim pokoju. Powiem szczerze, ze robi to strasznie dokładnie. :tak:
Oby mu już tak zostało :)
 
Do góry