reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co zrobić by dziecko nie odkrywało się w nocy?

I racja Brunkowa Mama, jak sie dziecko odkrywa, to znaczy, ze mu jest za goraco i ubranie go w cieplejsza pizamke gwarantuje, ze juz dziecka pod koldra na pewno nie zobaczymy. Zreszta lepiej, kiedy jest mu chlodniej i sie hartuje, niz kiedy sie poci. Najlepsza temperatura pomieszczenia, w którym sie spi to 16-18 stopni, pod kolderka ok. 28. Biorac pod uwagę fakt, ze mamy lato, to nie dziwne, ze kolderka to wrog. Lepiej przykryc dziecko lekkim polarowym kocykiem, moj Kubus kolderki nie znosi, spi w koszulce z krotkim rekawkiem i krotkich spodenkach, a pod kocykiem spi cala noc spokojnie.
[FONT=Tahoma, sans-serif]Myślę, że przy takich temperaturach, to można malucha przykryć samą poszewką bez kołdry i też będzie ok :)
[/FONT]
 
reklama
Wcześniej mój synek spał w pościeli z kory. Ale ta pościel Nino jest o wiele lepsza. Raczej do spania w tej poprzedniej pościeli nie wrócimy:)
 
[FONT=Tahoma, sans-serif]No właśnie w innym temacie pisałam, że moim zdaniem pościel z kory jest nieprzyjemna w dotyku i ja dla siebie bym takiej nie kupiła, a co dopiero dla dziecka.[/FONT]
 
Witam, piszę po raz pierwszy na tym forum. Mam taki problem... otóż mój 2,5 - letni synek za każdym razem rozkopuje się w nocy i później marznie. Zastanawiam się, co z tym zrobić, czy przykrywać go lżejszą pościelą, czy ubierać go w cieplejszą piżamkę czy może zainwestować w jakiś dziecięcy śpiworek. Co myślicie?


Hej Droga mamo, otóż mamy specjalnie na to zaprojektowane rozwiazanie żółwik do spania, właśnie z myslą o odkrywających sie w nocy dzieciach :) i oczywiście dla całej resztyu też, żółwik pozwala nam na utrzymanie odpowiedniej temperatury przez cała noc, z kołderka lub bez, POLECAM. wystarczy wpisac na all egro Żółwik do spania lub na OLX

Link do: Śpiworek dziecięcy - Żółwik do spania - 16 -36 miesięcy
 
Do góry