reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to oznacza?

Xmyg

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2019
Postów
18
Witam
Dzisiaj rano robiłam dwa testy ciążowe i na obu wyszły mi blade kreski, są one widoczne gołym okiem i pojawiły się po 2-3 min. Oczywiście od razu udałam się na badanie Beta hcg z krwi i przed chwilą odebrałam wynik 4mlU/ml. Czy to wczesna ciąża? Z góry dziękuję za pomoc
 
reklama
reklama
Odebrałam wyniki dzisiejszej bety :D wynik 10 mlU/ml :)
Nie chciałabym studzić Twojego zapału, ale te wartości strasznie niskie są. Niby przyrost jest, ale jesteś już po dacie miesiączki i ten wynik powinien być w granicach 100 a nie 10.Mogła być późniejsza owulacja, ale mimo wszystko ja bym jeszcze się nie cieszyła.
 
Nie chciałabym studzić Twojego zapału, ale te wartości strasznie niskie są. Niby przyrost jest, ale jesteś już po dacie miesiączki i ten wynik powinien być w granicach 100 a nie 10.Mogła być późniejsza owulacja, ale mimo wszystko ja bym jeszcze się nie cieszyła.
Ja też obstawiam że owulacja odbyła się później i dlatego taki niski wynik. Pierwszy pozytywny test wyszedł mi w poniedziałek i wtedy też od razu po jego zrobieniu udałam się na betę. Wtedy wyszedł mi wynik 4 a po 72h wyszło 10 więc przyrost jest ;) . Mimo wszystko mam nadzieję, że to ciąża ;)
 
To wskazuję na ciąże ,ale fakt wynik jest bardzo niski hmm , ja bym jeszcze raz zrobiła bete za 48 godzin i zobaczyć jak to się rozwija ,bo do lekarza nie ma co bo nic nie zobaczy
 
reklama
Do góry