reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

co to moze byc?

Dołączył(a)
14 Grudzień 2008
Postów
14
moj synek za parę dni kończy 7 mies.od paru dni przekrzywia główkę raz w jedna raz w drugą stronę wtedy kiedy na coś patrzy,czasami odchyla też głowę do tyłu.nie wiem co to znaczy,może któraś z Was pomoże?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myślę że to normalne że przekręca główkę, w końcu to już duży chłopak i niedługo zacznie biegać :)
 
Ja równiez myślę, że to całkowicie normalne. Zobaczysz jak później będzie machał głową...;-) Moja Maja, na przykład, uwielbia teraz potrząsać grzywką:tak:
Bez paniki;-)
 
Moj Tosiu tez niedlugo skonczy 7 miesiecy (29 grudnia) i dzisiaj bawiac sie z Nim przed lustrem zauwazylam to samo. Jak przygladajac sie nam glowke ma przekrzywiona na lewa strone w dol. A poniewaz ostatnio z upodobaniem sprezynkuje na nozkach, to tez sie przechyla na lewa strone. A zobaczylam to dopiero w lustrzanym odbiciu. Przyznam, ze mnie to zaniepokoilo bardzo.
 
Moj Tosiu tez niedlugo skonczy 7 miesiecy (29 grudnia) i dzisiaj bawiac sie z Nim przed lustrem zauwazylam to samo. Jak przygladajac sie nam glowke ma przekrzywiona na lewa strone w dol. A poniewaz ostatnio z upodobaniem sprezynkuje na nozkach, to tez sie przechyla na lewa strone. A zobaczylam to dopiero w lustrzanym odbiciu. Przyznam, ze mnie to zaniepokoilo bardzo.

A ja dla swietego spokoju bym poszla do neurologa - przez Internet NIKT nie moze Ci powiedziec czy Twoje niepokoje sa uzasadnione czy nie. Moja corka tez sie przekrzywiala, zaciskala piastki jak skonczyla 3 m-ce, nawet znajomy pediatra, doktor 2 specjalizacji mi odradzal, mowiac ze wszystko jest ok, ze tylko wydam niepotrzebnie kase, a jednak nie dawalo mi to spokoju i wyladowalysmyze wskazaniem od neurologa ostatecznie na rehabilitacji Vojta - zdiagnozowana asymietra napieciowa :-/. Zajrzyj moze na str: www.vojta.com.pl - Rozwój ruchowy i sprobuj sobie porownac jak sie rozwija Maly Tosiek. No chyba ze wczesniej bylas i neurolga czy ortopedy i stwierdzil ze jest ok, czego serdecznie Wam zycze
 
reklama
Do góry