reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co sprawia, że czujesz sie naprawdę piękna?

NataliaBM

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Luty 2013
Postów
40
Miasto
Wrocław
Dziewczyny - z doświadczenia wiem, że dla każdej z nas inny czynnik powoduje, że czujemy się naprawdę pięknie.
Ja np. czuję się świetnie (nawet bez makijażu) jeśli mam świeżo ścięte włosy, zadbaną cerę i hennę na brwiach i rzęsach. I to, co jest najważniejsze - opinia mojego męża dla którego jestem najpiękniesza na świecie.

A co sprawia, że Wy czujecie się pięknie? Czy macie jakieś urodowe "must have"?
 
reklama
Hej:-)
U mnie to zalezy od fazy cyklu hehe...sa dni gdy wstane z lozka i juz czuje sie cudownie a sa takie,ze z makijazem ,swieza fryzura od fryzjera a i tak nie moge na siebie patrzec :-p

No ale pomijajac ten PMS to lubie miec zadbane paznokcie ,co nie jest wcale latwe bo mam z natury slabe i lamliwe...robilam kilka miesiecy sztuczne ale mialam dosc tego ciaglego dopelniania i teraz sama dbam o pazurki...a dzisiaj mi sie wlasnie jeden zlamal i katastrofa :crazy: od razu mam nerwa ;)

A na koniec jeszcze napisze,ze bardzo dowartosciowuja mnie spojrzenia innych mezczyzn ;) dla mojego meza wiem,ze jestem piekna... i tez staram sie taka byc przedewszystkim dla niego ale jak inny facet looknie to mile to :) ,prawda? ;)
 
Mnie cieszą świeżo umyte włosy jak się fajnie ułożą ha ha :D Albo jak posmaruję twarz fajnym kremem - ot co, takie proste, a dla mnie wielka uciecha ;)
(Ciekawy temat ;) )
 
Aż mi się micha ucieszyła jak poczytałam Wasze komentarze :D Od razu sobie wyobraziłam, że te małe rzeczy i mi sprawiaja pzyjemność :)
Jolit@84 ja tez ja też!!! uwielbiam zwłaszcza jak nie moga sie powstrzymac i patrzą nawet jak z mężem idę :D
 
fajny temat:-)
- Po kąpieli w wannie z drobnymi zabiegami kosmetycznymi
- po seansie w saunie
- po wyjściu od kosmetyczki fryzjera
w oczach męża choć zdecydowanie bardziej za czasów narzeczeństwa:-)

:-) i wstyd się przyznać ale spojrzenia mężczyzn
 
mój mąż :) bo mnie akceptuje i widzę w jego oczach codzienny zachwyt - mam szczęście.

Ale dobrze mi tez robi fakt ,że czuję sie ok ze swoją wagą, i to ,że wreszcie jest wiosna i moge jeździć na rowerze i rolkach.
 
pofarbowane włosy i wydepilowane brwi :) więcej mi nie potrzeba..... aaaaa w sumie -lustro... staję przed nim i mówię jaka jestem ładna :) to działa :)
 
reklama
Mi wystarczy nieprzerwane zainteresowanie mojego męża :) Wtedy wiem, że jestem kochana i akceptowana. No dobra, jeszcze bardzo lubię kupować sukienki. W czuję się kobieco i przy okazji takie zakupy poprawiają mi humor :D
 
Do góry