reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Lila - dziewczynka, jak nic! ;-)

U mnie w rodzinie na 7 wnucząt tylko jeden chłopiec. My jesteśmy 3 siostry i jeden brat. Moja młodsza sis rodzi na początku maja i ma byc chłopiec, no i u mnie teraz. Tak to się czasem składa ;-)
 
Z mojej strony w rodzinie od dwóch pokoleń 90%to babki, u męża z kolei prawie same chłopy... ciekawe kto będzie u nas ;)
 
U nas też rodzą się same kobitki. Ja będę miala dwie córy, siostra podobnie, druga siostra ma jedną córkę a ze strony męża - jego brat ma bliźniaczki. ;) I żadnego rodzynka w postaci chłopca.
 
U nas mama miała trzy córki i syna.Dwie siostry mają po córce a ja już trzeci syn. Z męża strony teściowa miała trzech synów i każdy z nich ma synów.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Cześć, ja już po połówkowym. Wszystko dobrze, nadal dziewczynka, mam piękne zdjęcie buźki i jest na nim ładny nosek, już nie mam schiz, jak po ostatnim zdjęciu, wkleję potem :) Waga 440g i Córeńka teraz starsza niż pokazuje suwaczek o 5 dni. Dwa razy musiałam wychodzić a spacer, jeść słodycze i pić colę, bo główkę przykleiła do klatki piersiowej i ginekolog nie mogła sprawdzić serduszka, ale w końcu się udało. Następny uparciuch, jak Nikodemek - po tatusiu :D

Potem wkleję zdjęcie, bo muszę Arka poprosić o zeskanowanie.

Buźka!
 
Do góry