reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Hej kochane wrocilam właśnie od położnej i mierzyła mi brzuch mówi,ze dzidzia jest za mała mimo ,ze tydz.temu jak byłam w Polsce na usg to w 28.5tyg waga 1202g ale plus jest bo dostałam skierowanie na dodatkowe usg.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Hej kochane wrocilam właśnie od położnej i mierzyła mi brzuch mówi,ze dzidzia jest za mała mimo ,ze tydz.temu jak byłam w Polsce na usg to w 28.5tyg waga 1202g ale plus jest bo dostałam skierowanie na dodatkowe usg.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

ojejka :( nie wiedziałam, że mierzą brzuchola. Na moje to dobra waga, bo moja 2 tyg później miała 1400g
 
Dzisiaj i ja po trzecim badaniu prenatalnym: mój mały akrobata wazy prawie 1,5 kg. Wszystko jest wporzadku: mały zdrowy, łożysko prawidłowe , tylko synuś ułożony nadal miednicowo i to bardzo śmiesznie bo jest zgiety w pół- głowę ma miedzy nogami - mały akrobata :-) lekarz mówi ze do 36 tygodnia ma czas żeby sie obrócić, a jak nie to cc. Ginekolog mówił ze prawidłowo wazy, nie jest ani mały ani duży taki w sam raz i ze jak tak dalej pójdzie to urodzi sie z waga około 3,5 kg :-) niestety nie mam ładnego zdjecia bo zasłonił buzke nóżkami i rączka.
 
Ja dziś też po wizycie, mały waży 1808 g :). Mały ułożony główką w dół. Wyniki w normie, oprócz tego że mam bakterie w moczu:-( :(. Mały zasłaniał się rączkami, ale i tak udało się go zobaczyć. Coraz bliżej :-D. Kolejna wizyta 01.06.
 
Gratuluję udanych wizyt :)

wmazur1988, mi jak wymierzyła brzuch to stwierdziła, że mam duże dziecko.. ciekawe czy USG potwierdzi. Staram się brać te pomiary dziecka na podstawie pomiarów brzucha z lekkim dystansem.
 
Lizzy napisz do Aniaslu o sprawdzenie tej osoby, przedstaw cala sytuacje.


Wmazur moim zdaniem mierzenie brzucha i wyciaganie wnioskow ze dziecko jest duze czy male jest glupota.. moja siostra miala malusi brzuch, ja wielgasny a dzieci wagowo bardzo podobne się urodzily.. nie wiem co to za teoria ale ja bym taka teorie olala ;)


Olcia trzymam kciuki by maly do tego 36tc obrocil się prawidlowo


Asiak gratuluję udanej wizyty :)




Dzisiaj jakis wizytowy dzien byl bo sporo z nas na nich bylo :)


Ja tez dzis po wizycie :) z dzidziolkiem wszystko ok 1950g takze maly wielkolud mi rosnie :) mam caly maj lezec i pachniec zeby wczesniej nie urodzic, nastepna wizyta 31maja i wtedy zobaczymy jaki duzy jest, smialismy sie z lekarzem ze wtedy to mi karze wszystko robic zebym urodzila w czasie jak wejde w 9 miesiac bo jak donosze do końca to będzie mi ciezko urodzic ;)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja je tez biorę z dystansem bo kolezanka miała duży brzuch i położna straszyła ja ,ze dziecko bedzie ważyło ok4.5kg i miała wywoływany poród w38tyg i synek wazyl3.400g a druga kolezanka wgl.brzucha jie miała także rodziła w 38tyg i dzidzia wazyla3.700g także tym sie juz nie martwię ważne,ze dodatkowy skan bede miała i nie musiałam o niego nawet prosić [emoji12]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej kochane wrocilam właśnie od położnej i mierzyła mi brzuch mówi,ze dzidzia jest za mała mimo ,ze tydz.temu jak byłam w Polsce na usg to w 28.5tyg waga 1202g ale plus jest bo dostałam skierowanie na dodatkowe usg.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Mierzenie wielkości dziecka poprzez zmierzenie wielkości brzucha matki? Ja myslałam, że juz mnie nic w życiu nie zdziwi:)
 
reklama
No tutaj w UK tak niestety jest w czasie ciąży przysługują Ci tylko 2usg w 12ty i w 20tyg. Z położna na początku widzisz sie co2,5miesiaca teraz juz niby cześciej bo jestem w 30tyg. A tak do tego czasu widziałam położna 3razy .Ginekolog wgl.Cie nie bada a dziecko wielkość i wagę określają po zmierzeniu miara brzucha he he


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry