reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Ja juz po wizycie. Wszytko ok szyjka długa i zamknięta. Glukoza wyszła ok, cukrzycy brak :-) i to tyle. U małego spojrzał tylko na serduszko i powiedział ze wszystko wyglada dobrze.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Zazdroszczę Wam dziewczyny że przygodę z glukozą macie już za sobą... Ja mam skierowanie i muszę się w końcu zdobyć... :/
 
Ja juz po badaniu glukoza - naczytałam sie jakie to straszne, a okazało sie, ze nie jest zle - kubeczek wody z bardzo duża ilością cukru do wypicia i tyle :-) nic strasznego, a potem dwie godziny siedzenia. Pielęgniarka mi mówiła, ze mozna ścianac polowe cytryny to glukozy wtedy lepiej sie to pije- nie próbowałam. Powodzenia :-)
 
Ja glukozę piłam przed ostatnią wizytą przed 24.03. a teraz wizytę mam 14.04 i już się nie mogę doczekać:biggrin2:. A glukoza..... no cóż dla mnie okropna, ale da się przeżyć. Także spokojnie.
 
Ja juz po wizycie. Wszytko ok szyjka długa i zamknięta. Glukoza wyszła ok, cukrzycy brak :-) i to tyle. U małego spojrzał tylko na serduszko i powiedział ze wszystko wyglada dobrze.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Super[emoji4]
Zazdroszczę Wam dziewczyny że przygodę z glukozą macie już za sobą... Ja mam skierowanie i muszę się w końcu zdobyć... :/

Nawet nie masz pojęcia jak się cieszę że mam to za soba:)
 
reklama
Do góry