reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Mi wywrożyli 3 synów :D ale mój powiedział ze będziemy do skutku próbować :p w sąsiedniej miejscowości mieszka rodzina gdzie babeczka ma 11cioro dzieci i uwaga sami chłopcy :D
 
reklama
A mój Tata ma 4 siostry i on był ostatni, domyślić się mogę,ze dziadzius próbował do skutku hihi
Ja teraz będę mieć drugie i mam synka a teraz prawdopodobnie dziewczynka ale to się jeszcze potwierdzi 18.03 na polowkowym,choć mi obojętne.
Chcieli byśmy i 3 dziedzi ale zobaczymy jak wyjdzie finansowo itp. Ale jak byśmy się decydowali na 3 to dopiero za jakieś 5-6 lat
 
Tez chciałam trojeczke ale nie wirm czy się wyrobimy czasowo. mój juz po 30..a jak znowu się będziemy starać rok albo i dłużej to obawiam się ze pozostanie na 2...a szkoda.
 
Przyjdzie mi na dniach laptop to ogarne nasza liste i będzie wiadomo kogo u nas wiecej :)
Nooo... ciekawe... pomijając fakt, że do przyszłej środy ja nie będę wiedziała kto u mnie mieszka ;)
Tez chciałam trojeczke ale nie wirm czy się wyrobimy czasowo. mój juz po 30..a jak znowu się będziemy starać rok albo i dłużej to obawiam się ze pozostanie na 2...a szkoda.
Nie znam się tak dokładnie, ale z tego co gdzieś tam słyszałam, chyba wiek kobiety jest ważniejszy, mężczyzna może dłużej zostać ojcem ;)

My chcemy dwójkę minimum. A jeśli pozwoli na to sytuacja finansowa to też trójkę.
 
Mi, jakby ktoś 10 lat temu powiedział, że będę mieć drugie dziecko to bym w życiu nie uwierzyła. A tu proszę, instynkt zwyciężył i w tej chwili o niczym innym nie myślę ;)
Obojętne nam było czy syn czy córka, aby zdrowe, bo drugiej szansy nie dostanę ;(
 
Żeby to się wiedziało juz wcześniej,to może i ja bym się dała przekonać.Teraz każdy ma dwójkę max 3 a kiedyś mieli po 6-7 i był mix dzieciaków i nikt nie maridził,zawsze trafiło się to co się chciało [emoji6]
Czy ja wiem. U sąsiadow było 5 synów jak sąsiadka pojechała rodzic ostatniego to jak lekarz jej powiedział gratuluję ma Pani syna a ona dziękuję Ci Boże bo jakby była dziewczyna to maz by mi powiedział ze się puściłam [emoji3] no i tym oto sposobem jest 6 chłopa w tej rodzinie. A każdy z nich ma po córce [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3] to jest dopiero los

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
reklama
Do góry