reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co sądzicie o Prenatal testDNA?

reklama
Takie się ma wrażenie, jak komentarze z pochwałami piszą użytkownicy, co mają 1 post. 🤭
Nawet nie o to chodzi, co o rąbniecie szczegołami w tym pochwalnym poście, jak z reklamy. Nie patrzyłam ile postów mają użytkownicy poza Autorką.

Ale z drugiej strony wiele razy widziałam użytkowników z +1000 postów, którzy nagle zaczynają walić reklamy. Albo sprzedane konto albo nowa pracka.
 
Chodzi Ci o testy nipt?

Hejka! Czy któraś z was robila prenatal testDNA? Jestem na początku ciaży, ale myślę już o badaniach genetycznych. Chciałabym wiedzieć czy wszystko jest w porządku.
Cześć. Ja we wcześniejszej ciąży wykonywałam test NIFTY pro, w obecnej ciąży zdecydowałam się właśnie na Prenatal testdna z uwagi na szerszy zakres badania. Trzymam kciuki za wasze zdrówko i życzę udanego rozwiązania
 
Hejka! Czy któraś z was robila prenatal testDNA? Jestem na początku ciaży, ale myślę już o badaniach genetycznych. Chciałabym wiedzieć czy wszystko jest w porządku.
Hej, czytałam o Prenatal testDNA i sama zdecydowałam się go wykonać z racji mojego wieku i niezbyt ciekawego wyniku PAPP-A. Istotne tu dla mnie było, że nie musiałam odstawiać heparyny jak w przypadku Nifty pro. Wynik dostałam 9 lipca, a pobranie było 1szego. Czy to długo? Moim zdaniem nie, ale wiadomo, że w takiej sytuacji każdy dzień się ciągnie. Na szczęście wszystko jest w porządku i mogę odetchnąć :) Dla dalszego spokoju było warto ;)
 
Hej, jak jest z heparyną w przypadku Prenatal testDNA? Czy faktycznie mogłyście przyjmować heparynę bez zmian czy trzeba mieć 24 godzinną przerwę?
 
reklama
Hej, jak jest z heparyną w przypadku Prenatal testDNA? Czy faktycznie mogłyście przyjmować heparynę bez zmian czy trzeba mieć 24 godzinną przerwę?
Można przyjmować heparynę. Prenatal testdna nie wymaga odstawienia, wiem bo wykonywałam test a jestem w cięży obstawiona heparyną. Trzymam kciuki za udane rozwiazanie
 
Do góry