reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robicie dzis na obiad...

reklama
jednak zupa:-p..buraczkowa:-p

to tak jak u nas wczoraj

Też się właśnie zastanawiam jak smakuje ogórkowa ze świeżych ogórków:confused:
Tez jestem ciekawa:tak::tak:
dzisiaj golabki......ostatnia porcja z zamrazaka niestety:dry:
Mnaim, mniam - za mna juz od dawna chodza golabki - i juz niedlugo je zjem u mojej mamuski


A ja dzis robie kotlety rybne (po raz pierwszy). A jak nie wyjda to jeszcze mam pierogi z truskawkami.
 
Mielone + ziemniaki + marchewka z groszkiem.
A jutro chyba kartoflanka z grzankami czosnkowymi, jeśli uda mi się kupić boczek rano.
 
szykuję
zielone frytki :-D bagietka z masłem czosnkowym schabowy obowiązkowo z kościkiem i duszona marchewka

zrobiłam też krem z kalafiora ale Szymek się skrzywił więć muszę go zjeść sama bo mój mąż to napewno nie tknie bo to zupa.
 
reklama
Ja uwielbiam zupy-kremy, obowiązkowo z grzaneczkami :tak:

A jak się robi duszoną marchewkę? :zawstydzona/y: Bo mi karola smaka narobiłaś, a jeszcze nigdy nie dusiłam marchewki :sorry2:
 
Do góry