reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co robić co to

Jesli do przyszlego tygodnia nie bede miec okresu to czeka mnie wizyta u ginekologa 😔 smutno mi ze tak test mnie oszukał. Kurcze no 😣
Może przez stres ci się spóźnia? Wyluzuj i spokojnie poczekaj to może @ sama przyjdzie. Producenci tych testów są jacyś niepoważni żeby takie buble robić! Ja naprawdę widziałam tam kreski!
 
reklama
Może przez stres ci się spóźnia? Wyluzuj i spokojnie poczekaj to może @ sama przyjdzie. Producenci tych testów są jacyś niepoważni żeby takie buble robić! Ja naprawdę widziałam tam kreski!
I to jeszcze 2 testy tak wyszly i to do 5 min bo mialam zegarek w reku masakra . Niemam stresow wlasnie ten miesiac na luzie. Los lubi płatac figle
 
Dziewczyny nie moge uwierzyc!!!! Zwykly test cien,cienia a elektryczny w koncu pokazal mi ciaze 🥰🥰🥰❤❤ uffff jaka ulga ❤❤❤ Mam nadzieje,ze wynik bety bedzie poprawny- moze leki mi pomoga utrzymac ta mala fasoleczke 😚😊🥰 Jestem taka szczesliwa 🥰 Dziekuje Wam wszystkim za ogromne wsparcie! Jestescie cudowne ❤❤❤
 

Załączniki

  • 20200624_151920.jpg
    20200624_151920.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 74
Czy beta 21 jak na ten tydzien ciazy, co wskazuje elektryczny jest poprawna? Kurcze mam nadzieje,ze to szczescie bedzie trwac przez reszte tygodni 🥰
 
A wlasnie,ze nie wytrzymalam i zrobilam az 2 😂😁😁😁 teraz moge napisac,ze jestem szczesliwa!!!!❤❤❤❤❤ elektryczny w koncu wykazal mi ciaze 🥰🥰🥰 wczesniej pokazywal brak ciazy 🙈🙈🙈
To super! Pewnie ten elektryczny ma mniejszą czułość. 21 bety myśle że ok. W necie jest napisane że przyrost po 48h powinien być najmniej 66% czyli w twoim przypadku jakieś 35 powinnaś mieć, ale najlepiej jak się podwoi😀
 
Madzia !!!! Super bardzo się cieszę :))) to jesteś już spokojniejsza:)
A wlasnie,ze nie wytrzymalam i zrobilam az 2 [emoji23][emoji16][emoji16][emoji16] teraz moge napisac,ze jestem szczesliwa!!!![emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] elektryczny w koncu wykazal mi ciaze [emoji3059][emoji3059][emoji3059] wczesniej pokazywal brak ciazy [emoji85][emoji85][emoji85]
 
To super! Pewnie ten elektryczny ma mniejszą czułość. 21 bety myśle że ok. W necie jest napisane że przyrost po 48h powinien być najmniej 66% czyli w twoim przypadku jakieś 35 powinnaś mieć, ale najlepiej jak się podwoi😀
Kurcze juz jutro to sprawdze, ale wynik pewnie w piatek 🙈 zapytam czy jest szansa na szybszy wynik. Do tej pory elektryczne pokazywaly brak ciazy- bylam pewna,ze nie wykarze ciazy jak mialam z corkami ehhh a tu taka niespodzianka 🥰🥰🥰 dodalam zdjecia jak wyglada zwykly- znow zas cien cienia- zupelnie innej firmy- ale juz mocniejszy ten cien.
 
reklama
Madzia wcześniej to naprawdę były cienie cienia cienia cienia :) A teraz to prawdziwy cień !
Kurcze juz jutro to sprawdze, ale wynik pewnie w piatek [emoji85] zapytam czy jest szansa na szybszy wynik. Do tej pory elektryczne pokazywaly brak ciazy- bylam pewna,ze nie wykarze ciazy jak mialam z corkami ehhh a tu taka niespodzianka [emoji3059][emoji3059][emoji3059] dodalam zdjecia jak wyglada zwykly- znow zas cien cienia- zupelnie innej firmy- ale juz mocniejszy ten cien.
 
Do góry