reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

reklama
Dziękuje ja tam się cieszę z każdego postępu Victora.Niedawno tylko rozsmarowywał większe kawałki na stole a teraz je je.Ze sztućów wcześniej to była super wyrzutnia dla niego a teraz z nich je.To postęp ogromny może jeszcze będzie jadł kulturalnie:-D-kiedyś:yes:
 
no to gratulacje dla Wiktorka dla Ali sztućce to po prostu najlepsza zabawka . Ja ja ją karmie to je pięknie ale sama to już nie. Za to ostatnio mała ciągle tańczy i nauczyła się pokazywać paluszkiem co chce dostac i teraz jak tylko się obudzi to tylko ciągle coś nam pokazuje zabawnie to wygląda:-)
 
Victor wchodzi na upartego na narożnik w jadalni,wcale on niski nie jest(marożnik mam na myśli choć Victor też wysoki:-D) a się wspina na niego i blokuję go kładąc leżaczek-bujaczek bokiem a mały się złości,że znowu czegoś nie może.No ale gdyby z niego zleciał to wesoło by już nie było.
 
Vici u nas osttnio Maja tez sie wszedzie wspina nawysoki naroznik takze:))) a nalezy do tych malych :-D
CO onaostatnio jeszcze robi a szaleje po korytarzu jak sa u sasiadow drzwi otwarte (maja Igorka 10 m-nego) to sobie idzie do nich pochodzi po mieszkaniu ezmie jakas zabawke i wraca spowrotem :tak:
N i dzis weszla sama na schody trzymajac sie poreczy skubana mala pchelka :-D
 
No Vici z dwojga złego to chyba mniejsze zło:-D :-D :-D a unas jak nic rosnie elektryk, najbardziej fascynuja go gniazdka i wszelkie kabelki:laugh2: gdziekolwiek jesteśmy zawsze mozna go tam znależć:laugh2:
 
Maarta u nas też kable i gniazdka są the best a w szczególności te bardzo wysoko.My w mieszkaniu mamy kilka gniazdek prawie w połowie ściany nie wiem po co ale są i te interesują go najbardziej:-)
 
reklama
hihihi, oczywiście wszytskie są pozatykane osłonkami, Antek wie nawet jak ma wtyczkę to celuje nią w kontakt:-D zreszta interesuje go najbardziej to co nie powinno, zabawki sa na dalszym planie, juz według niego lepsze zabawki ma piesek:-)
 
Do góry