reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co polecacie dla maluszka?

reklama
u mnie z bajkami jest trudniej, Stas koniecznie chce czytac sam:) jak tylko biorę do ręki książkę to mi ją wyrywa i czyta ząbkami:) tak wiec bajki opowiadam mu z głowy:)
 
Jeżeli jesteś pasażerem i masz niezapięte pasy to mandat płacisz tylko wtedy jeśli kierowca przed ruszeniem polecił Ci zapięcie pasów. Jeżeli tego nie zrobił to mandat płaci kierowca. Mój mąż jest policjantem w ruchu drogowym, więc coś tam na te tematy wiem:)

Ok, a jak udowodnić, w przypadku zatrzymania przez Policję, że kierowca polecił bądź nie polecił zapięcie pasów pasażerowi. To trochę dziwne. Przecież nikt nie chce płacić mandatu.
 
Wiesz jak jedziesz z kimś znajomym to po prostu powie prawdę. A jak skłamie to go więcej nie weźmiesz do auta:) Takie są po prostu przepisy.
 
u mnie z bajkami jest trudniej, Stas koniecznie chce czytac sam:) jak tylko biorę do ręki książkę to mi ją wyrywa i czyta ząbkami:) tak wiec bajki opowiadam mu z głowy:)

U nas to samo :)
Ja czytam Małej zawsze przed snem-jak już jest w łóżeczku. Niekoniecznie wykazuje zainteresowanie bo skacze i biega po całym łóżeczku ale przynajmniej nie wyrywa mi ksiażki z ręki :)
 
a Barti uwielbia bajki:) czasami sam czyta - część zna na pamięć (zaskakującą ilość), a resztę dopowiada z obrazków. wieczorem zawsze mu czytam (tatuś się wstydzi, bo się jąka i nie stosuje interpunkcji;p), po bajce mówię "koniec", buziak i gasimy światło - 10minut i wychodzę na paluszkach z pokoju;)
jak Wasze dzieci troszkę podrosną, to na pewno opanują sztukę czytania;) bardzo ważne jest, że już czytacie, my Bartiemu zaczęliśmy czytać jak był jeszcze w brzuszku i tak do dziś:)
 
reklama
pomysł nie jest zły, ale raczej dla mam ktore maja troszke czasu, ja chyba nie znalazłabym go na gotowanie tych chusteczek, a nie byobrazam sobie ich nie wygotowac. moja pralka przy gotowaniu pierze prawie 3 godziny.
 
Do góry