reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

reklama
niczka ja miesko gotuje sama.....osobno warzywka i mieszam to blenderem..... to proste jak barszcz nawet taki egzemplarz jak ja sie nauczyl:tak:;-)

madziallenka pytalam sie o to doktorowei i powiedzial ze sie rozdrabnia i do zupki wrzuca, ale czy do sloiczkow to to nie umiem powiedziec gdyz rozmawialysmy o zupie gotowanej

a ja mam jeszcze zoltka nie dawac:-(
 
MADZIALLENKO - ooł.....o kurcze....ciekawe czy Kubali bedzie smakowac...chyba jutro spróbuje mu dac:confused2:NICZKO - miesko w sloiczkach jest z Gerbera - z tej serii Naturalnie Proste: słoiczki jednoskładnikowe 80 g.......takie malutkie (jabłka, marchewka i brokuły tez są z tej serii). A miesko: indyk, kurczak :tak:
 
smart ja tez gotuje miesko sama ale cielecinke nie zawsze dostane i wtedy mam gotowa jz w sloiczku:tak:
niczka ja te miesko to z Hippa mam takie malutkie sloiczki:tak:u nas w Hitlerowie Gerbera nie ma:-(

a zoltko jutro zapodam,najpierw obiadek a potem zoltko na smaczek:tak:
 
A u nas dzisiaj pierwszy raz poszła zupka z królikiem (tzn. tylko kilka łyżeczek na spróbowanie) i bardzo małej smakowało. Zobaczymy, co będzie dalej.
Mam do Was jeszcze pytanie. Wczoraj wyczytalam, że małemu dziecku trzeba dawać wodę butelkowaną niskozmineralizowaną a nie kranówę. No a ja do tej pory wszystko jej robiłam na wodzie z kranu przefiltrowanej przez filtr Brita :baffled: i oczywiście przegotowanej. Jak Wy robicie? A jak kupujecie wodę to jakiej firmy??? Kurczę, mam nadzieję że jej tą wodą nie zaszkodziłam :unsure:.
 
A ja kupuje wode mineralna dla niemowląt Gerbera - ICECOFFEE jak dajesz przegotowana i przefiltrowaną to mysle ze jest ok...u nas jest woda masakra i ja daje Gerbera z wygody (nie trzeba gotowac);-):-p
 
reklama
a ja wczoraj dalam troszke kaszki mleczno-ryzowej z bananami, robilam ja na przegotowanej kranowie hmmm. a co moze sie dzieciaczkowi stac?
a po drugie to jestem zadziwiona, ze ta kaszka ma dodatek cukru!
 
Do góry