reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co ma się urodzić, a co się rzeczywiście urodzi:)

Proszę o dopisanie do listy mojej kochanej córeczki.
Dzisiaj ta mała łobuziara wcale nie chciała się pokazać panu doktorowi, taka wstydliwa jest. ;D W końcu jednak uchyliła rąbka tajemnicy , jakby chciała powiedzieć , no niech wam będzie pokażę co mam między nóżkami jak już tak bardzo chcecie. :laugh:
Pan doktor powiedział ,że na 99% będzie dziewczynka właśnie.
Ale jak nam zrobi kawał i będzie jednak chłopcem to się wcalę też nie obrażę. Płeć jest mi obojętna.
 
reklama
Puma- chłopczyk
Czechow-dziewczynka
Kasia178-chłopiec
Karolla-dziewczynka
Tatoonie-dziewczynka
Magialenna-dziewczynka/chłopiec
Mija-chłopczyk
Bata-chłopczyk
Bunia-dziewczynka
DziOObek-chłopczyk(ur.19,09,2005.Aleks 25/26 tc)sprawdzilo sie smiley
Anusiakanusia-dziewczynka
Aniolekk-chłopczyk
Karola7-dziewczynka
Adrenalina-dziewczynka
Abi -chłopiec
Edka81-chłopiec
Izabelka-dziewczynka
aga_sto-chlopczyk
niunia25-dziewczynka
Padiqq-dziewczynka
 
Puma- chłopczyk
Czechow-dziewczynka
Kasia178-chłopiec
Karolla-dziewczynka
Tatoonie-dziewczynka
Magialenna-dziewczynka/chłopiec
Mija-chłopczyk
Bata-chłopczyk
Bunia-dziewczynka
DziOObek-chłopczyk(ur.19,09,2005.Aleks 25/26 tc)sprawdzilo sie smiley
Anusiakanusia-dziewczynka
Aniolekk-chłopczyk
Karola7-dziewczynka
Adrenalina-dziewczynka
Abi -chłopiec
Edka81-chłopiec
Izabelka-dziewczynka
aga_sto-chlopczyk
niunia25-dziewczynka
Padiqq-dziewczynka
Martusia78-chłopczyk
 
Witam!
U mnie jeszcze nie wiadomo co będzie,ale w piątek idę do gina ,więc może się dowiem.
Pamiętam że gdy miało się urodzić moje pierwsze dzieciątko to leżałam przed porodem na patologii ciąży,
w związku z tym że było już sporo po terminie. No i w piątek zrobili mi USG i pan doktor z całą pewnością stwierdzili  że to dziewczynka.Na 100%!!! A w sobotę urodził się mój synuś .Dwa razy pytałam położnej czy to aby napewno chłopiec,a ona zaczęła się śmiać i podsunęła mi jego,, klejnoty,,pod sam nos.Wtedy uwierzyłam!!
Pozdrawiam!!
 
Czesc dziewczynki, jak się macie w ten śliczny słoneczny dzień?
Aleksa, w tę stronę można się jeszcze pomylić, pofrafię to sobie wytłumaczyć.
Ostatnio rozmawiałam z dziewczyną, która do 37 tyg,. miała mieć synka, a przy usg właśnie w 37 tyg. okazało się że dziewczynka. Niebardzo sobie mogła wytłumaczyć bidulka, jak to możliwe.
To co, czekasz na córeczkę?
Pozdrowienia
 
Sylwio Z szczerze mówiąc to chciałabym żeby to była dziewczynka,bo wtedy byłoby po równo,dwóch chłopców i dwie  dziewczynki  :o :o.Ale jak będzie chłopiec to też dobrze.Faceci mają podobno łatwiej w życiu! :laugh: :laugh:
Pozdrowienia
 
reklama
Czesc wszsytkim ja tak na mala chwilke przed wyjazdem do Aleksa czekam na opiekunke do Oskara ,co do tej plci to moja mama jak rodizla moja mlodsza siostre mialam wtedy 13 lat wiec juz pamietam,to na USG za kazdym razem lekarz mowil ze to chlopiec i to 3 roznych lekarzy wykonywalo USG i kazdy potweirdzal ze bedzie syn,Wszsytko przygotowane na chlopca idziemy z tata do szpitala a tem mowia ze corka zebyscie widzieli mojego ojca nie bo mial byc syn ,a byly to czasy 18lat temu ze nie wpuszczano na polozniczy oddzial i rozmowa z polozna i pokazywanie dziecka odbywalo sie przez szybe:) ojciec mowi niech pani sprawdzi czy nie leza dwie pacjentki o tym samym nazwisku polozna sie smieje i mowi ze napewno nie a ojciec dalej sie dopytuje a czy w tym samym czasie co rodzila zona nie urodzil sie chlopczyk jakis moze przez pomylke i takiego typu insynuacje byly ,dopiero jak polozna przyniosla pokazac moja siostre przez szybe i ojciec zobaczyl ze wyglada jak skora zywcem zdjeta ze mnie jak bylam mala to uwierzyl ze to jego corka i nie ma zadnej podmianki :)
Wiec i lekarze i sprzety moga sie mylic .
Pozdrawiam
 
Do góry