reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
mnie nie raz boli kregosłup w punkcie lędzwiowym jak sie poloze to nie moge sie na plasko polozyc tylkpo musze podniesc klatke piersiowa do góry i wtedy nie boli , a jak pomalu opuszczam to znowu zaczyna zeby przezwyciezyc ból to poprostu pomalu klade pl;ecy na twardym i przez chwile mnie boli ale tak po 30 sek przestaje nie wiem co to jest czy od mojego codziennego stania po 8 godzin czy na okres dziwne takie uczucie
 
reklama
Ja tak na szybko po genetycznym;)
Bedzie synus na 80% ;)
Zdrowiuski, wszystko ksiazkowe i na miejscu, przeziernosc 15mm, kosc nosowa obecna, przeplywy w normie, zoladek pelny-akurat sobie dzidzius popil wod plodowych;) Pozniej was nadrobie i pokaze zdjecie siusiaka;D

gratuluję dobrych wieści

to ja moje na dokładkę:
wyniki wszystko w normach, przezierność 2 mm - niby wyżej niż średnia, ale w normie, kość nosowa jest, żołądek jest, kość udowa jest, rączki, nóżki na miejscu, w główce "motylek" - czyli początek mózgu
:-D generalnie wyszłam uchachana z gabinetu, jeszcze na pobranie krwi mam iść na początku tygodnia i potem pod koniec listopada wpaśc po wyniki
na filmiku mam bicie serduszka, pokazany przepływ w pępowinie, łożysko kształtuje się na przedniej ścianie, dlaeko od szyjki, lekarz mówił że on jest bardzo zadowolony z wyniku :-D no i ja też
a młode ma 54,2 mm ;-)
miałam trochę niewyraźny obraz, ale to przez bliznę po cc
"pci" na razie nie było widac, małe fikało i skakało, dużo miejsca ma, jak powiedział lekarz :-D
pójdę do niego też na kolejne usg - ech jak wydawać na lekarzy to przynajmniej niech w jednej rodzinie zostanie ;-) [usg robiłam u syna mojej prowadzącej]


Aleksandry są bardzo mądre,

dziękuję :-D ;-)

Błonka współczuję strasznie, to mógł być dysk... czasem się niestety zdarza

Emenems raz kupilam te testy i wloasnie sie zastanawiam czy nie kupic ponownie , jak je robilam to pokazywalu mi sie te kreski tylko nie wiedzialam kiedy je robic bo przeciez nie bede je robic od 1 dnia po @ , a i jeszcze jedno nigdy mi ta 1 kreska nie wyszla tak mocna jak ta 2 nie wiem owszem byla wyrazna ale nie az tak krwista
robilas te pomidory ?

sprawdź mniej więcej jak długie masz cykle i tam będzie napisane od którego dnia robisz testy i tak do skutku, aż dwie krechy będą takie same - liczy się pierwszy taki sam wynik, bo potem też możesz mieć takie same, ale to dlatego że LH wtedy wolniej spada

luknij jak to u mnie wyglądało - ja miałam dwa cykle z termometrem i potem chyba też kilka razy robiłam testy owu

agusia tudzież dziewczynki które pamiętają....kiedy zaczęło Cię bolec jak na miesiączkę? bo ja od gdzieś półtorej dwóch dni, czyli od ok 23dc wieczór...i nie wiem, czy to na miesiączkę się zbiera? piersi zawsze mam obolałe przed miesiączką, więc żaden wyznacznik

wiesz co z moich "objawów" w ciągu ostatniego ponad roku, to ja miałam wszystkie objawy ciążowe - bóle, tkliwe piersi, wymioty, biegunki, zaparcia, częstomocz - wszystko co się dało
a w cyklu gdy zaszłam pff lekkie ćmienie brzucha, na kilka dni przed terminem, nie wiem 28dc? jakoś tak
ani nie byłam specjalnie senna, ani piersi mnie nie bolały... nic
 
hmmm to moze faktyznie w zlych dniach robilam albo zawczesnie albo zapozno i tak mi dziwnie wychodzilo a co tobie wychodzily 2 identyczne kredki tak? czyli jak za 1 razem wyjdza tak samo mocne kreski to od tego momontu liczyc 36 godzin?
 
to jest na oko, nie liczyć 36 godzin tylko w ciągu 24 do 36 będzie owu czyli może być po godzinie od zrobienia testu albo po 28 od zrobienia testu
 
rozumie jednym slowem jak wyjda takie same kreski dzialac jak najszybciej :) która z was za pomoca testów zaszla ? zdarzyło sie tak której z was?
 
trzeba już wcześniej, jak już jedna blada, bo test robisz rano, i to nie z pierwszego moczu, jak wyjdą dwie mocne może już np. w nocy zaczęła się owu i co wtedy ?
pracować z testami też trzeba parę cykli:)
heh, no niestety Nikola, wszystko czasu wymaga....
 
emenems no dobrze czy co jak na necie pisze ze przy 32 dniowym cyklu testy robic 16 dc cyklu to btego dnia mam robic czy zaczac 2 dni np wczesniej?
 
lepiej na ulotce danego testu przeczytaj...ja tam zawsze wcześnie zaczynam i schodzi mi koło 7, bo muszę wiedzieć kiedy jest po jajeczkowaniu żeby zacząc brać luteinę - raz mi pokazało jajeczkowanie 14dc a raz 18dc - ja mam nieregualrnie cylke to i nieregularnie jajeczkowania
 
reklama
Do góry