reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Blonka dzieki wielkie jestes kochana , juz zrozumialam przestane obiecuje .... to naprawde duzo przeszlas ,jak zobaczylas 2 kreski to chyba szczescie mega nie da sie tego opisac bo ja bym taka byla ....
leż leż ,dobrze ze mąz sobie wzial wolne bo tak to było by nie ciekawie mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej ..... :)

Emenems w sumie tak wiem ,ze to zawczesnie zeby sie decydowac na innego lekarza ,musze jeszcze poczekac dac jej szanse a potem sie zobaczy , to ze dojezdzasz tez pamietam pisalas juz nie masz łatwo wspolczuje , i trzymam za ciebie kciuki :) tak jak piszesz to odliczanie dni , to czekanie na sluz i zastanawianie sie czy dzis moze owulka czy moze jutro jest uciazliwe , a potem pytanie czy sie udalo czy nie sa dobijajace , ale cóz widocznie taki nasz los , tak jak to ktos mi napisal ze musimy na nasze male cudenka widocznie jeszcze poczekac troszke .....
 
reklama
emenems no właśnie trudno zapamiętac o prawidłowej pozycji jak się śpieszysz.. bo młoda zaczyna marudzić... trzeba szybko brać na ręcę, potem "bieg" na fotel i butla w dziub :p
 
poważnie, polecam testy owulacyjne wiem ze to wydatek ale na necie można tanio kupić ..i problem z głowy...pierw wychodzi jedna blada druga mocna a później dwie mocne i to znaczy 24 do 36 godzin będzie owulacja i z głowy :D ułatwia życie nie ma co
 
widzisz jak pisałam , mi zawsze wychodzi LH, a owu nie ma, gin tłumaczyła że to znaczy że są wszystkie warunki spełnione do przyjęcia jaja a że jego nie ma to co innego LH i tak podskakuje, mnie to bardzo pomaga, bo bez to rzeczywiście ciężko zgadywać...
 
Błonka - zrobiło mi sie tak w zeszłym tyg, przenosiłam z mężem materac do pokoju - nie ciezki ale jakoś zle go złapałam - między łopatkami cos mi sie przestawiło i aż upadłam - od razu na kolana, jakby mi ktoś nóż wsadził, tez nie mogłam oddychać... straszny ból, mąż zaniósł mnie do łożka - dopiero na drugi dzień przeszło - tak więc łączę się w bólu - na pewno do jutra przejdzie :)) tylko niebezpiecznie tak z małą dzidzią
 
heh,kochana, to dyski na odcinku piersiowym....nie ma żartów Gryzoń kochana też cię upominam - lordoza !!! młode sexi mamusie macie byc :):)
 
Błonka napisz jak zareagowalas posmiejemy tak jak pisalas oderwiemy sie chwilke :)

Emenems raz kupilam te testy i wloasnie sie zastanawiam czy nie kupic ponownie , jak je robilam to pokazywalu mi sie te kreski tylko nie wiedzialam kiedy je robic bo przeciez nie bede je robic od 1 dnia po @ , a i jeszcze jedno nigdy mi ta 1 kreska nie wyszla tak mocna jak ta 2 nie wiem owszem byla wyrazna ale nie az tak krwista
robilas te pomidory ?
 
reklama
Błonkaę ja sie domyślam że to bardzo trudne ja chodziłam na rehabilitację parę miesięcy by prawidłowa postawa weszła w nawyk..i dalej muszę o niej pamiętac bo automatycznie nie wchodzi...ale jak się da...trzeba próbowac
 
Do góry