reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Nicola ja się już więcej nie będę odzywać na ten temat, ale moim zdaniem się spinasz. Post pod postem potrafisz pytać o to samo, ciągle tylko: a jak sądzicie..., a czemu ta lekarka kazała tak..., a czemu coś tam..., a czemu coś tam... A potem wylatujesz z tekstami, że nie masz owulki znaczy nie będziesz mieć dzieci, albo że pewnie lekarka ci zaszkodziła. Nie masz do niej zaufania? Idź do innej. Każda ci tu już chyba opisała swoją historię, 1 na 100 może się udało od razu jak lekarz zlecił właściwe leczenie. Jak już pisałam - albo się zastanów nad lekarzem, albo uzbrój w cierpliwość. Ja radzę to drugie plus odpuszczenie sobie, a nie spinanie nad dosłownie wszystkim. Bo chyba tylko poza Kruszką każda tutaj zaciążyła, jak sobie trochę odpuściła

Gryzoń to trzymamy kciuki i pamiętamy w modlitwach. Będzie dobrze, jeszcze tylko trochę, może to z nerką nie zdąży się rozwinąć, a dzidzia jeszcze trochę posiedzi.
 
reklama
anka to sa moje 1 starania, nie mam nikogo z bliskich kto by mial takie problemy i nie mam z kim pogadac , jestem jeynaczka , z kazdym problemem borykam sie sama a nie mialam latwo , lekarka tez mi za duzo nie mowila wiec myslalam ze forum jest po to zeby dopytac pogadac i wyzalic sie ale widze ze sie mylilam
 
nie zale sie ale ta wiadomosc ze nie bedzie latwo mnie dobila staram sie o dziecko od ponad roku i nic , nie szlam wczesniej do lekarza bo nie sadzilam ze bede miec takie..... a mowia ze do roku jak sie nie zajdzie to trzeba sie wybrac do lekarza wiec tak zrobila wszystko jest dla mnie duzym szokiem i jest nowe , wiem ze sa tu dziewczyny po przejsciach i myslalam ze moge sie cos dowiedziec ale nie wiem .....
 
gryzoń, avatar śliczny :))) No to czekamy na Kalinkę :))) czekam na info jakby co

Aniu, u Was będzie Basia? Dobrze pamiętam czy coś sobie wymyśliłam?

Słuchajcie leżę dopiero 1 dzień i już tak się nudzę, że nie wiem co mam ze sobą zrobić. Nie wiem jak kobiety leżą po kilka miesięcy. Dobrze, że jutro joga, zawsze to jakaś rozrywka. Mam zamiar powegetować do końca weekendu i w poniedziałek popracować trochę. Inaczej zwariuję. Mam nadzieję, że 3 dni leżenia wystarczą i bóle moje przejdą... To by było chyba na tyle z bezobjawowej ciąży..
 
Ślicznie imiona powybierałyście dziewczyny, ANiu moja mama to Basia :-)

Widziałam teraz urywek nowego programy na tvn style. Kobieta zjadła swoje łożysko, blee i jeszcze gorsze, ale ludzie mają nasrane pod sufitem :szok:

Byłam dziś w odwiedzinach, ale maluszek jest drobniutki. Jak laleczka wyglądał, ale jaki słodki :tak: Uwielbiam takie małe szkraby.

Mój jest na etapie pyskowania, na wszystko ma swoją odpowiedź. Czasem jak mi coś powie, to nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Ale wierzę, że to minie, taki wiek :-)
 
Nicola nie o to chodzi czy forum jest od odpowiadania czy nie. Bo tu ci każda już odpowiadała praktycznie, opowiadała swoją historię, ale to wygląda tak, że jak cię odpowiedź nie satysfakcjonuje, albo nie widzisz efektów to znowu pytasz o to samo, albo nie bierzesz tego pod uwagę. Niedawno kilka razy pytałaś, czemu ci lekarka każe przyjść w 2 dc i odpowiedziała ci np. Błonka. A teraz znowu wyjeżdżasz z tekstem, że lekarka ci kazała tak przyjść, choć nie wiesz po co. My nie jesteśmy lekarzami, odpowiadamy jedynie ze swojego doświadczenia. Tak samo z interpretacją wykresów. Nie wiem czy tu któraś prowadzi coś takiego, ale o ile umiały to ci odpowiedziały. A na tamtej stronie przecież można zapytać eksperta o interpretację (kiedyś tam coś takiego widziałam), albo inne dziewczyny które te wykresy prowadzą już długi czas. Powiem kolejny raz - za bardzo chcesz, poczekaj co zobaczy lekarka w tym cyklu i co zadecyduje

Królowo Laura ślicznie ;-) A u nas możliwe że Barbara Dominika, albo Marta Dominika :-) Drugie imię oczywiście na cześć św. Dominika, u którego nam dzidzię ksiądz wymodlił
 
Aniu czyli będziesz miała córkę ? :-) ja byłam przekonana ,że chłopca nie wiem co sobie wkręciłam :-D /jak na razie tylko kruszka ma chłopca :))
a mi dziewczynki dziś nie dają żyć jak nie jedna to druga:(
Gryzoń-płakać się chce przez wszystko przez hormony przez to że jest straasznie ciężko,zę bardzo boli,ze nie mogę się wyspać i w ogóle :zawstydzona/y:
 
Woow Królowa chyba coś przegapiłam - LAura - piękne imię, wręcz cudowne... no ale czemu leżysz, jakies bóle? musiał mi jakiś post uciec - no tak przecież miałas to ważne usg połówkowe... kazali leżec?


Basia też piękne imię - ale mój mąż ma babcię Basię, i źle mi się kojarzy teraz....

Agitatka - fuj co Ty oglądasz, aż mi się cofnęło jak przeczytałam :)) ale ludzie są posrani.....

Nicola - spokojnie, zawsze możesz się tu wygadać ale nie licz że bedziemy Cię tylko głaskac po głowie - czasem trzeba kogoś opierniczyć albo przystopować a niestety mam podobne odczucia jak ankka - strasznie spanikowałaś i bardzo haotyczne sa często Twoje posty, rzeczywiście wiele razy pytasz o to samo.....
chciałabym napisać Ci coś co Cię trochę uspokoi, ale nie wiem czy istnieją takie słowa - najlepszym dowodem na to że się uda jesteśmy tu my wszystkie którym juz się udało..... ale Nicola - każda z nas czekała bardzo długo i większośc miała o wiele większe problemy niż słabe jajeczka.....
Dochodze do wniosku że zachodzenie w ciążę to najlepszy trening cierpliwości i pokory jaki mozna sobie zafundować...
 
Ja tak na szybko po genetycznym;)
Bedzie synus na 80% ;)
Zdrowiuski, wszystko ksiazkowe i na miejscu, przeziernosc 15mm, kosc nosowa obecna, przeplywy w normie, zoladek pelny-akurat sobie dzidzius popil wod plodowych;) Pozniej was nadrobie i pokaze zdjecie siusiaka;D
 
reklama
Kamii tak w sumie to się po porodzie przekonamy, bo jak na razie to tylko na drugim prenatalnym wyszło, że córa i potem się zawsze dzidzia zasłaniała. Może za tydzień się pokaże na usg ;-) A jeszcze Maja ma chłopca, Adasia
Kasienkadg gratuluję zdrowego chłopaka :)
A co do imion to wszystkie Basie i Marty, które znam to fajne, przebojowe, wygadane babki i na dodatek takie dobre dusze ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry