reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam nowe forumki:) tak ttak zaszłam nie spodziewanie ,bo niby nie miało nam się udac naturalnie bo emek miał kiepskie wyniki na styczen poczatek lutego mielismy jechac na iui a na kwiecien planowalismy ivf a jednak los sie nad nami zlitowal i mamy pieknego cudnego bobaska w brzuszku :) z ktorym męzulek gada codziennie:) takie miłe to jest:) i sie smieje ze mnie ze nie moge dac Kropkowi buziaka a on moze:p
Mysa kochana do kwietnia juz nie daleko a wieze ze si euda Skarbie :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Kamii cieszę się bardzo piękna betka!!! to na pażdziernik 2012??mega gratki
Błonka jak zdrówko lepiej już?? a ja sie nie zgodze ze nie warto osadzac tej baby (bo jak juz gdzies tu pisalam nie zasluguje na miano matki) jak by sie neidaj Boże stało cos z dzieckiem to co pierwsze co wybiegasz na klatke i wolasz kogos na pomoc , dzwonisz na pogotowie a nie wywozisz dizecko do lasu i zostawiasz na tym mrozie!!! nie wie czy ona nie żyła ! lekarzem nie jest nie mogla tego stwierdzić ! a po za tym wypowiedzi lekarzy sa jednoznaczne nie powinna umrzec od upadku z rąk ! jestem mega sfrustrowana cala ta historia , zamiast pomyslec jak mozna dziecku pomoc to ona wymyslila bardzo szybko cale przedstawienie ktore bylo niezle przemyslane!!! nawet jesli bylo to nie umyslne spowodowanie smierci powinna dostac minimum 5lat za cala ta szopke z porwaniem , ze tytlu ludzi zaangazowalo sie w poszukiwania MADZI a ona w oczy klamala i pograzala si ew tych klamstwach !!! ehhhh to nie watek na ten temat ale sorki musialam to napisac bo nerwy mna szarpia
IkasiA hmm no taka troche nie ciekawa prl ale qrcze wiesz co kochana moj emek obnizyl ja za pomoca...słodyczy:) bez zadnych lekow :) codziennie 2batoniki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no kazdy ma inny poglad na sprawe ale poczekam na sekcje zwlok, aha nie kazdy lekarz tak twierdzil , byl jeden ktory mowil ze jest taka mozliwosc na samym poczatku tak mowili... ze mala szansa ale jest ze mogla umrzec, moj kolega mowi ze mial juz taki przypadek, a kumpela mowi ze jej dziecko kiedys tak wypadlo po kapieli no i lekarz powiedzial ze uderzenie pol cm dalej i bylo by po dziecku.. nie jestesmy ani lekarzami ani sedziami ani psychologami... niech sie zajma tym Ci ktorzy znaja CAŁĄ sprawe. Nie lubie oskarzac gdy nie znam sprawcy ani jego zachowania ani przeslzosci.. nie chce sie nakrecac tym co czytam w wypowiedziach innych.. uwazam ze niedojrzale jest osadzac i mowic ze zasluguje na smierc jezeli jeszcze nie wszystko wyszlo na jaw...
 
gdzies na forum wlasnie w necie byly wypowiedzi ze powinna zdechnac itp... jesli chodzi o zabójstwo nie opowiem sie jeszcze ale co do zbeszczeszczenia zwlok i tych klamst ... brak slów, nie wiem co nia kierowalo, jezeli to nie bylo faktycznie morderstwo....... na pewno to do niej dotrze albo dotarlo co zrobila...


maja masz racje ze tacy ludzie co robia to swoim dziecia jest okropne, ale nie wiem czemu proboje to wyjasnic w jakis sposob... nie chce wierzyc w to ze ona mogla tak zrobic... przeciez byla matką


swoja droga kazdy ma inna psychike, kazdy wg psychologow reaguje inaczej na pewne rzeczy.. mozliwe tak jak powiedzial jeden z lekarzy byla to chwilowa niepoczytalnosc i strach a pozniej w to brnela... swiadomie brnela w te klamstwa ze strachu... nie wiem...
kara na pewno musi byc za niedojrzalosc... za to co temu dzieciatku zrobila, za to jak go potraktowala.. bo to jak go potraktowala jest bezdyskusji.. ale DLACZEGO??? co sie stalo???
 
Ostatnia edycja:
mnie coś katarek łąpie ale sie mu nie dam;-) a tak to mam 12dc i tym razem nie ide na monitoring bo nie mam jak;-(więc zobaczymy co z tego bedzie.a tak ogólnie to zamierzam fruzjera odwiedzić i coś z włoskami zrobić bo kolorek już taki zmyty mam;-(
kto na dniach testuje????
ciężaróweczki ubierać sie cieplutko zeby sie nie pochorowac!!!
 
mnie coś katarek łąpie ale sie mu nie dam;-) a tak to mam 12dc i tym razem nie ide na monitoring bo nie mam jak;-(więc zobaczymy co z tego bedzie.a tak ogólnie to zamierzam fruzjera odwiedzić i coś z włoskami zrobić bo kolorek już taki zmyty mam;-(
kto na dniach testuje????
ciężaróweczki ubierać sie cieplutko zeby sie nie pochorowac!!!

Agnieszka_dk ja jutro idę na USG sprawdzić jak urósł mój pęcherzyk :)
Jak ja chciałabym mieć w końcu owulacje...
 
hej :) no ja wlasnie musze wyjsc dzis bo jade na usg na 15... ale wychodze za godzine bo sie z mama jeszcze umowilam :) kurcze niby temp skoczywla a ziiimno tak ze oh :( ubralam sie na cebule a i tak zmarzlam.. a najbardziej zmarzly oczy nos i policzki:-p :-D
lece kochane :) do wieczora bo pewnie jeszcze po usg pojde z kumpela na soczek :)
 
Kati a moze właśnie się uda!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Aguś 12dc powiadasz to co przytulanka czas rozpocząć!!!:)??? no mnie neistety dopadło gardło ale mam nadzieję ze juz dziś sie z nim rozprawie i bedzie oki :) żeby gorzej nie było ale raczej nie powinno bo moja tajna brońzawsze sie sprawdza :)
Błonka no to mega kciukasy za usg i czekamy wieczorem na foteczke!!! a i na info co między nóżkami jest:) hihiihi :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
hej, ja na szybko, bo wycodze za chwilke...
mlodY jest zdrowy :p pisze mlody bo chlopczyk na 55 % :)
dostalam skierowania na badania i wizyta za 2 tygodnie i potwierdzimy plec :)
wroce wieczorem to napisze cos wiecej!
 
reklama
hej, ja na szybko, bo wycodze za chwilke...
mlodY jest zdrowy :p pisze mlody bo chlopczyk na 55 % :)
dostalam skierowania na badania i wizyta za 2 tygodnie i potwierdzimy plec :)
wroce wieczorem to napisze cos wiecej!
super wieści, oby tak dalej, ciesze sie że wszystko w porządku a brzusiu rośnie??
 
Do góry