reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
ja tez sie witam wtorkowo!!!
ikasia w takim razie masz cykl taki jak ja bo ja tez nie biore clo jedynie dupka bede brała ale zobaczymy co gin powie czy pecholki rosna czy nie...a który dzień cyklu masz??
maja a ty juz tescik robiłaś??to który masz dc???ja myslałam ze ty masz jakos kolo mnie owulke a tu juz testujesz...
kruszka a ilo dniowe masz cykle???moze owulka cio sie przesuneła i jeszcze tescior nie wyszedł...
leila clo sie nie obawiaj bo on raczej pomaga niż szkodzi!!!
a gdzie MYŚA,BŁONKA,ANIA??????haaaaalo gdzie sie podziałyście???
 
maja y ty kiedy masz termin @? jutro dopiero przecież, wiec dobrze ze skoczyło. a testy ponoc tak wczesnie nnie wykrywają- ja robilam wczesnie bo 5 dni przed terminem mimo ze wiedzialam ze nie wyjdzie ale chcialam miec czyste sumienie bo imprezke mielismy w pt.
ja na razie spokoj ale wieczorem pewnie przylezie bo coraz mniej mnie (.)(.) bolą. ale bolą.
kruszka tulkam cie też- a jest jakas szansa ze owu mialas pozniej- mozedlatego jeszcze nie ma @ i na test tez za wczesnie???
 
matko jak te kreski potrafią zdołować . Ja podjęłam decyzję , że to mój ostatni cykl na wspomagaczach. Potem niech się dzieje wola nieba ;). około środy , czwartku spodziewam się owulki , trzymajcie kciukasy ;)

Maja16 i Kruszka jeszcze nic straconego. Czasami testy wychodzą z opóźnieniem i być może w waszym przypadku też tak będzie. Maja na kiedy masz termin @?

leilaa cierpliwości, jak CLO zadziała , to nic tylko oczekiwać II, czego Ci życzę. Masz wszystko wyregulowane , więc powodzenia i do dzieła!!!
 
A jaka Wy dziewczyny bierzecie dawke clo?? Mi gin w 1 cyklu kazal od 2-6 dnia po 1x1 a jak to nie podziala to 2x1. Zastanawiam sie co to za roznica?
 
matko jak te kreski potrafią zdołować . Ja podjęłam decyzję , że to mój ostatni cykl na wspomagaczach. Potem niech się dzieje wola nieba ;). około środy , czwartku spodziewam się owulki , trzymajcie kciukasy ;)

Maja16 i Kruszka jeszcze nic straconego. Czasami testy wychodzą z opóźnieniem i być może w waszym przypadku też tak będzie. Maja na kiedy masz termin @?

leilaa cierpliwości, jak CLO zadziała , to nic tylko oczekiwać II, czego Ci życzę. Masz wszystko wyregulowane , więc powodzenia i do dzieła!!!


Byłam u ginki, trzymajcie kciuki...
Dopóki nie mam pewności,a na serio nie mam, nawet ginka nie ma, to nic nie powiem :no:;-)
 
ja tez sie witam wtorkowo!!!
ikasia w takim razie masz cykl taki jak ja bo ja tez nie biore clo jedynie dupka bede brała ale zobaczymy co gin powie czy pecholki rosna czy nie...a który dzień cyklu masz??
maja a ty juz tescik robiłaś??to który masz dc???ja myslałam ze ty masz jakos kolo mnie owulke a tu juz testujesz...
kruszka a ilo dniowe masz cykle???moze owulka cio sie przesuneła i jeszcze tescior nie wyszedł...
leila clo sie nie obawiaj bo on raczej pomaga niż szkodzi!!!
a gdzie MYŚA,BŁONKA,ANIA??????haaaaalo gdzie sie podziałyście???

jestem jestem... bylam wczoraj caaaly dzien u mojej ciezarnej przyjaciolki.. zarazala mnie ciazą... będę chestną :D ciesze sie bardzo :) noo i bylam jeszcze wczoraj na wizycie u gina i inseminacja bedzie w piatek.. jutro jade rano jeszcze na usg i zastrzyk z ovitrelle... zobaczymy mam 2 pecherzyki jeden 17 a drugi 14 mm.. endometrium poki co 6 mm ale mam dopiero 11 dc...

musze was podczytac bo dopiero weszlam na internet
 
Błonka wiesz co, ja bardzo dużo dotykałam pępka bratowej(a jest w ciąży), piłam z jej kubka:) Bo mówią że można się zarazić :-) No i jest ;-)
Więc bardzo Was do tego zachęcam:)
 
reklama
qrcze szkoda ze nie wiedzialam o tym pepku ja tylko glaskalam i dalam buziaka juniorkowi w brzuszku Kolezanki (ktora na dniach rodzi)
ja dzis testowalam rano i pisalam ze tylko jedna kreska:( ale @ nadejdzie lada chwila juz brzuch boli a dzis 28dc jutro termin@ ,a tak mnie dziś bolala łopatka w sumie tak pod nią aż cala nerka mnie boli ,sie nie wyspalam przez to i teraz padam
Kruszka no to najmocniej jak tylko mozemy zaciskamy kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& idz na betke to bedzie wszystko wiadomo odrazu!!!!
Błonka no to mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&żeby to byl ostatni cykl!!!
 
Do góry