reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam się z koleżanką @ :wściekła/y:
Dziś umieram a w dodatku jestem w pracy do 19:30 :wściekła/y: Zwariuje;/
Wkleję to z weteranek bo czas mnie goni do wyjścia a jeszcze w piżamie biegam :crazy:
Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy
embarrassed.gif
Bo nie wiem jak liczyć ten cykl... Zawsze mam tak że jest plamienie i tego samego dnia przychodzi normalna@( wyjątkiem były ciąże, bo wtedy mialam dłuższe plamienie) i teraz w niedzielę delikatne plamienie koloru beżowego, wczoraj też plamienie (popołudniu) i było już ciemniejsze, brąz, w nocy bolał mnie brzuch typowo na @ i dziś rano krew...przepraszam że tak dosadnie i chaotycznie ale nie wiem jak to liczyć a chciała bym jeszcze w tym cyklu wziąć clo;/ KTÓRY DZIś MAM DC? 1 czy 3??? Będę bardzo wdzięczna za pomoc:*
 
reklama
suzi ja licze cykl od dnia normalnej@, plamienia nie licze ale może sa dziewczyny które uwzględniają plamienia
Ikasia masz racje na test jest zbyt wcześnie ale tak jak mówie, może to zagnieżdżanie??
Ja dzisiaj w nocy tez nie mogłam spać tak mnie bolalo podbrzusze, nie wiem czy to pęchole pękały czy cos nie jest w porządku, w tym cyklu nie mam monitoringu bo moja ginka ma urlop cholerka
 
Ikasia ja bym zrobila beta hcg :) pozatym po owulacji i przed okresem jest wlasnie tak ze boli brzuch i piersi a po progesteronie objawy sie czasem nasilaja zwlaszcza jak jest go duzo :)
 
Witam się z koleżanką @ :wściekła/y:
Dziś umieram a w dodatku jestem w pracy do 19:30 :wściekła/y: Zwariuje;/
Wkleję to z weteranek bo czas mnie goni do wyjścia a jeszcze w piżamie biegam :crazy:
Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy
embarrassed.gif
Bo nie wiem jak liczyć ten cykl... Zawsze mam tak że jest plamienie i tego samego dnia przychodzi normalna@( wyjątkiem były ciąże, bo wtedy mialam dłuższe plamienie) i teraz w niedzielę delikatne plamienie koloru beżowego, wczoraj też plamienie (popołudniu) i było już ciemniejsze, brąz, w nocy bolał mnie brzuch typowo na @ i dziś rano krew...przepraszam że tak dosadnie i chaotycznie ale nie wiem jak to liczyć a chciała bym jeszcze w tym cyklu wziąć clo;/ KTÓRY DZIś MAM DC? 1 czy 3??? Będę bardzo wdzięczna za pomoc:*

Suzi roznie licza, ja np od plamien juz licze bo po plamieniach nawet tych wieczornych juz licze 1dc tak mi ginekolodzy kazali, kazdy do ktorego chodzilam.. ale sa i tacy co kaza od czerwonej krwi liczyc.. ale mozesz lykac clo dluzszy czas pecherzyk ma na rosniecie :) licz ze masz dzis 1 dc :)
 
a ja sie naczytalam glupot ze pierwsza IUI nigdy sie nie konczy sukcesem i zlapalam dola... mimo tego hsg i IUI i leku na ten cukier czuje ze to bedzia kasa wyrzucona w bloto bo i tak sie nie uda... ;/ sorki za ten nastrój...

ja jestem teraz po pierwszym IUI i nic z tego chociaz malpa jeszszcze nie pprzyszla. ale test wyszedl negatyw wiec nic z tego. dzis bylam na wizycie to gin mowi, ze nie widac, zebym miala dostac @ i dziwi sie strasznie, ze nie jestem w ciazy.. bo moj M bije rekordy ginesa ze swoja armia.. normalnie ma 150mln/ml, a po przerobieniu do IUI 500mln/ml takze kon rozplodowy..tylko ja jestem taka ułomna:( i mowi, ze nawet jak jest beta niska i test negatyw to czasem mu sie trafia, ze babka jest w ciazy ale to nie w moim przypadku, az taka szczesciara nie jestem. niedlugo jade na wakacje takze przepisal mi tablety na kolejny cykl jak dostane @ i w tym cyklu bede dzialala sama bez monitu bo nie mam jak.. musze sobie testow owu nakupowac i mierzyc tempke.. tylko tak sie zastanawiam jak to z tym mierzeniem.. bo w tym cyklu pierwszy raz caly zmierzylam i zauwazylam, ze w pierwszej fazie do owu mialam 36.6-36.8, a w dniu owu mi spadla do 36.4, a pozniej juz 37.10 i ostatni raz mierzylam dwa dni temu i bylo 36.8 i juz nie mierzylam dzisiaj bo mowie, ze jak spadlo to nic z tego juz nie bedzie.. zmierze moze jutro i zobacze jak tam.. mozecie mi wytlumaczyc jak to dokladnie z ta tempka jest??:)
 
palu piekne wyniki Twój ma, moze skoro jestescie pod opieką gina cos z tego będzie:) &&&&&& najwazniejsze ze @ nie ma
my odpuścilismy- po ostatniej wizycie u gina jestem podłamana- mimo przejscia przez jajowody kontrastu stwierdził ze jest średnio, ale namawia nas na stymulację i iui ale bez badan mojego nawet nie podchodzi, wiec czekam az mój się zbierze i wytrzyma te pare dni abstynencji- nie wiedzialam ze to dla niego takie wyrzeczenie;)
błonka a ty się ładnie nastawiaj, bo masz szanse i tez jestes pod nadzorem wiec wszystko się uda:)
dziewczyny fajnie ze mozecie tak czekac z niecierpliwoscią czy @ bedzie czy nie bedzie... u mnie nic sie nie dzieje, zadnych pęcholi odpowiednich, wiec w sumie stan zawieszenia trwa, a @ nie ma, ale szansy tez nie, wiec smutno:(
 
Witam dziewczyny- mam nadzieję, że pomożecie.
Przygotowuję się do 1 IUI i dzisiaj zażyłam 1 CLO- mam brać 2xdziennie od 3 do 7dc, potem 9-11 dc na USG i potem samo IUI. Jak się czułyście po zażywaniu CLO (czytałam, że może zaburzać wzrok i koncentrację), czy dostawałyście jakiś zastrzyk przed IUI i co dostawałyście po? Pytam, żeby jakby co to zagadać lekarza na ten temat.
 
palu piekne wyniki Twój ma, moze skoro jestescie pod opieką gina cos z tego będzie:) &&&&&& najwazniejsze ze @ nie ma
my odpuścilismy- po ostatniej wizycie u gina jestem podłamana- mimo przejscia przez jajowody kontrastu stwierdził ze jest średnio, ale namawia nas na stymulację i iui ale bez badan mojego nawet nie podchodzi, wiec czekam az mój się zbierze i wytrzyma te pare dni abstynencji- nie wiedzialam ze to dla niego takie wyrzeczenie;)
błonka a ty się ładnie nastawiaj, bo masz szanse i tez jestes pod nadzorem wiec wszystko się uda:)
dziewczyny fajnie ze mozecie tak czekac z niecierpliwoscią czy @ bedzie czy nie bedzie... u mnie nic sie nie dzieje, zadnych pęcholi odpowiednich, wiec w sumie stan zawieszenia trwa, a @ nie ma, ale szansy tez nie, wiec smutno:(
den a nie dostałaś nic na wywołanie @ a potem leki na pęcherzyki i juz mozna działać, jak się nie uda to wtedy IUI, dlaczego lekarz tak Cie zostawił bez żadnej pomocy, przecież szkoda czasu
 
Witam dziewczyny- mam nadzieję, że pomożecie.
Przygotowuję się do 1 IUI i dzisiaj zażyłam 1 CLO- mam brać 2xdziennie od 3 do 7dc, potem 9-11 dc na USG i potem samo IUI. Jak się czułyście po zażywaniu CLO (czytałam, że może zaburzać wzrok i koncentrację), czy dostawałyście jakiś zastrzyk przed IUI i co dostawałyście po? Pytam, żeby jakby co to zagadać lekarza na ten temat.
witaj sylka to trzymamy kciuki żeby się udało. Ja nie zauważam u siebie żadnych skutków ubocznych brania clo, a przed samym IUI dostawałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka Pregnyl i to wszystko, lekarz mówił z dokładnością o której godzinie i kiedy mam dostać zastrzyk i wtedy umawiał też na godzinę IUI
 
reklama
myśa ja mam luteine na wywołanie. a co do leków na pęcherzyki, to nie chciał nic dac najpierw bez hsg, a teraz bez badań mojego. i stwierdził- jak wam się spieszy to można iui, jak nie to samo clo ale po badaniach. ale na razie lutki nie biore, bo chcialam zaraz po badaniach nasienia i przed@ isc do niego po recepte na clo.

czy te z Was ktore mają stwierdzone pco maja regularne okresy bez owu czy nieregularne z owu?
 
Do góry