reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
witam dziewczyny!!!jestem tutaj nowa ale tak samo jak wy staram sie o dzidzie.wiec tak o pierwszego synka starałam sie właśnie z clo gdyz stwierdzono u mni pco i pecherzyki mi nie rosły wiec lekarz zalecił branie clo od 3 do 7dc i wiecie co za pierwszym razem sie udało!!!teraz synek ma 14 miesiecy i staramy sie o 2 bobasa.narazie jestem w trakcie brania duphastonu na wywołanie@ ale juz od sierpnia zaczynam branie clo!!!mysle ze uda sie szybciutko jak za pierwszym razem!!!pozdrawiam was wszystkie i życze szybkiego przejścia do forum dla zaciążonych;-*
 
reklama
Fajnie Agnieszko, że Ci się udało. Oby znowu było tak szybko, bo to czekanie to mordęga. Trzymam kciuki, także za wszystkie podchodzące do IUI.
U mnie zdaje się porażka, tempka mi spada, czyli nic z tego :(
 
Witam dziewczyny- mam nadzieję, że pomożecie.
Przygotowuję się do 1 IUI i dzisiaj zażyłam 1 CLO- mam brać 2xdziennie od 3 do 7dc, potem 9-11 dc na USG i potem samo IUI. Jak się czułyście po zażywaniu CLO (czytałam, że może zaburzać wzrok i koncentrację), czy dostawałyście jakiś zastrzyk przed IUI i co dostawałyście po? Pytam, żeby jakby co to zagadać lekarza na ten temat.
ja juz jestem po I IUI i bralam po pol tabletki clo od 5-9dc i 3,5,7 i 9dc zastrzyk fostimon i ovitrelle na pekniecie i tez kazal mi go wziac dokladnie o godz ktora podal a poza tymi lekami to kazal mi brac pol tab encortonu i acard- nie wiem po co...
 
ale tu cisza..
a ja sie pochwale, przylazla do mnie ta franca @ ale dobrze bo nowy cykl zaczynam i teraz juz szybciutko zleci.. biore clo i niebawem IUI a tymczasem czekam na wizyte w piatek :)
 
Ja zrezygnowalam dzisiaj zbety..mysle ze @ przyjdzie...dzisiaj juz nie wzielam dupka...następne opakowanie zaczynam w 16 dc a wiec okolo 15-16 sierpnia....zobaczymy...jeszcze @ nie przyszla, ale mysle ze bedzie....powinna byc w niedziele...
 
reklama
Do góry