reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
:) Dzień dobry mama05 :)
TU mogę w końcu napisać.
Mam Hashimoto i 10mm gruczolaka czynnego, wydziela prolaktynę. Byłam w Akademii Medycznej w Gdańsku. Przebadali mnie i biorę Bromergon. aaa, no i na Hashimoto Eutyrox. Na razie bardzo dobrze się czuję. Dawki będę miała zwiększane. Dlaczego Bromergon a nie Dostinex (z którego barałam 2 tabl - 2 tyg)..? A no dlatego, że Dostinex nie został jeszcze przebadany na kobietach w ciąży, a że guzka prolakt. 10mm się nie operuje, to trzeba leki brać jeszcze w ciąży, czy na jej początku. Bromergon zaś, nie wpływa ujemnie na płód, rozwija się on pononć ładnie, czego przy Dostinexie nie wiadomo...
Więc, suma sumarum, jestem w sumie w dobrym humorze, i fajnie by było, żeby w 2011 jakaś fasolka na trwałe zawitała do nas ;) :-D życzę fasolki WSZYSTKIM !!
 
na Staraczkach wczoraj sie dowiedzialysmy ,ze jedna "z naszych " zaszla w ciaze po 2 latach staran ,ciazy pozamacicznej i usunieciu jajowodu-wiec jak widzisz ciąża jest mozliwa-powodzenia :)
Ktora? Monia?
Mam pytanko... Czy którąś z Was po Pregnylu tak jajniki bolały??? Ja normalnie mam problemy z chodzeniem, bo aż mi w nogi promieniuje... A może to ten wielgachny pęcherzyk pękł??? aha, jeszcze jedno. Czytałam, ze po Pregnylu 5000 j. test ciążowy można zrobić dopiero po 12 dniach od zastrzyku. To prawda???
MNie jakos specjalnie jajniki nie bolaly. :no:
I tez slyszalam, ze nie warto wczesniej robic testu, bo wynik moze byc zafalszowany. Pregnyl to w koncu Hcg:tak:
Cze Babo!;-)
Prywatne wiadomosci nadal nie dzialaja:no:
 
a juz po monitoringu... dzis mam 10 d.c jeden dominujący pęcherzyk- 14, endo tylko 8:( nie wiem czy coś z tego będzie... w poniedziałek znowu idę. Lekarz mówi, że nie jest źle- powiedział, że do poniedziałku napewno urośnie i wtedy dostanę zastrzyk z pregnylem.
Jak myślicie mam jeszcze szansę w tym cyklu?
 
cześć dziewczynki
ja nadal mam krwawienie około-owulacyjne tak że jest śmiesznie, mam nadzieje że to tylko tak raz mi się zdarzyło, bo jak co miesiąc będę miała @ i jeszcze do tego to krwawienie w połowie cyklu to se w łeb strzele :wściekła/y:. Dzisiaj trzeci dzień biore dupka tak że za 10 dni powinnam okres dostać, normalnie jak to pisze to śmiać mi się chce, no bo tak prawdę mówiąc to teraz się czuję jak bym go miała. :dry:ehhhh

Miłego wieczorku wszystkim życzę

margie szansa zawsze jest, trzeba mieć nadzieje. Trzymam &&&&&&&&& za Ciebie
 
Ostatnia edycja:
a juz po monitoringu... dzis mam 10 d.c jeden dominujący pęcherzyk- 14, endo tylko 8:( nie wiem czy coś z tego będzie... w poniedziałek znowu idę. Lekarz mówi, że nie jest źle- powiedział, że do poniedziałku napewno urośnie i wtedy dostanę zastrzyk z pregnylem.
Jak myślicie mam jeszcze szansę w tym cyklu?
No jasne, ze jest szansa:tak: Endo 8mm w 10dc to dobry wynik. Od 7 jest szansa, ze fasolka sie zagniezdzi, a Twoje przeciez jeszcze urosnie:tak:

Clodi
wspolczuje tej dodatkowej @...
 
AMALFI- czesc ,zagladaj i pytaj-jak wiemy odpowiemy :)

na Staraczkach wczoraj sie dowiedzialysmy ,ze jedna "z naszych " zaszla w ciaze po 2 latach staran ,ciazy pozamacicznej i usunieciu jajowodu-wiec jak widzisz ciąża jest mozliwa-powodzenia :)
To jakieś pocieszenie dla nas, może wkońcu i my doczekamy się naszych fasoleczek;-);-)

a juz po monitoringu... dzis mam 10 d.c jeden dominujący pęcherzyk- 14, endo tylko 8:( nie wiem czy coś z tego będzie... w poniedziałek znowu idę. Lekarz mówi, że nie jest źle- powiedział, że do poniedziałku napewno urośnie i wtedy dostanę zastrzyk z pregnylem.
Jak myślicie mam jeszcze szansę w tym cyklu?

Ja prawie zawsze w okresie przypadającym na owulacje mam endo wielkości 8mm i mi lekarz powiedział że to dobry wynik, podobno od 7mm jest szansa tak więc jest nadzieja że wszystko będzie dobrze:-):-):-)
To s.ka, dla takich to nie mam litości, powinno się zrobić to samo co ona z własnym dzieckiem zrobiła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jaki ten los jest niesprawiedliwy my wszystko byśmy dały za taki skarb, a te które nie chcą to mają i wyrzucają je na śmieci:angry::angry::angry:
 
reklama
a juz po monitoringu... dzis mam 10 d.c jeden dominujący pęcherzyk- 14, endo tylko 8:( nie wiem czy coś z tego będzie... w poniedziałek znowu idę. Lekarz mówi, że nie jest źle- powiedział, że do poniedziałku napewno urośnie i wtedy dostanę zastrzyk z pregnylem.
Jak myślicie mam jeszcze szansę w tym cyklu?

MARGIE- pewnie,ze szansa jest-ja na 10d.c. wyniki są si -czekamy do poniedzialku i zaciskam &&&&&;-)

CLODI- no to sie porobilo...mam nadzieje,ze w nastepnym cyklu zedne krwawienie sie nie przyplącze...


ja dzis 8 d.c. w weekend sobie podzialamy i po weekendzie bo to bedzie "ten czas" okoloowulacyjny wiec moze bez hormonów jakis pęchol sie pojawi i trzeba probowac:tak:

pozdrawiam i zycze smacznej kawki:tak::-)
 
Do góry