reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Hej hej

Codziennie padam na twarz. dzis postanowilam właczyc kompa.

Maja kochanie co się dzieje? Odezwij się, plisss... &&&&&&&&&&&&&&& To juz połówka?

Aneczek my jestesmy w trakcie przeprowadzki. W piatek juz całkowity wypad z tego mieszkania i zostajemy tam na pierwszą noc.

Franek ma poczatek zapalenia oskrzeli, ale juz lepiej, ja sie tez troche podziebiłam, jeszcze musiałam jechac na jeden dzień do mamy. Zmarła jej siostra, moja ciocia. Nic nie można zaplanowac, zawsze coś.

A wogóle Nianiek przespał dzis całą noc :szok: To pewnie pomyłka była, ale jednak fajnie :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda. Piszę w imieniu Mai, która prosi o modlitwę za swoją nienarodzoną córeczkę. Z tego co wiem, to jutro mają badania. Trzymajcie za Nie kciuki jak tylko mocno się da!!!

Pozdrawiam!
 
Maju trzymamy mocno &&&&&&&&&
Kruszka zdrówka dla was i dużo siły w żałobie. No i oby ta przespana nocka to nie był jednorazowy wybryk. My odkąd poszliśmy za tą książką o nauce zasypiania, to dwa razy musiałam wstać do Marty w nocy. Na dziś dzień nocne spanie to minimum 12 h, a zdarza się i 13, a wcześniej to mi się budziła co godzinę, a nawet częściej
Aneczek to ładnie przybiera, wiem że to może głupio brzmi, ale ciesz się tym karmieniem, bo niedługo Ci tego będzie brakowało. Och jak ja bym jeszcze chciała ;-)
 
czesc piszę do Was już z nowego lokum. Mam Franka na kolanach, więc sorki za błędy, pisze jedną ręką.

Ciekawe jak tam Maja.. . Oby wszystko było dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&

Franek spi lepiej to na pewno. Ale pewnie to przez tez Zyrtec, ktory mu daję na noc.

Powoli się urządzamy, naprawde powoli. Ale jest fajnie :) Teraz postaram sie czesciej zagladac :)
 
hej,
ciekawe jak maja
Aniu ładnie martusia śpi, oby tak dalej, nasza sie budzi jeszcze w nocy troche, dzis jej smoka zabralam... na drzemke nie poszla, nayczala sie za monkiem i spac nie bedzie.. no ale jak juz zabralam to przeciez nie oddam...? moze zapomni???? eh :(
Julka rosnie w oczach, bodziaki jak byly za duze teraz sa w sam raz :) ale spodnie dalej pod pacha nosi :p
ja dochodze do siebie jakos powoli po tej cc, caly czas boli mnie lewa strona, piecze np jak na bok chce sie polozyc albo wstac z lozka a przy chodzeniu jest ok, twarde sie to moejsce zrobilo a do gina ide dopiero pod koniec lipca.. :/
pozdrawiamy :)
 
Fajnie, że Julka rosnie :)

U nas odstawianie smoka stało sie przypadkiem. Gdy wybrałam sie z Frankiem na jogging to zasnął w wózku ze smokiem, a gdy Go wyjmowałam do samochodu to juz go nie mial. Zgubił w trakcie biegania. I tak o to przymusem odstawiamy, bo mimo posiadania jeszcze trzech smoków w domu F innego nie uznawał. Pochowałam reszte i juz tydzień gładko mija ;-)

Jutro mamy szczepienie. Ostatnio F chorował, wiec nie wiem czy powienien byc szczcepiony. Pediatra zadecyduje.
 
Kruszka i co nie upomina się?? u nas drzemki bez smoka, wieczorem zasypia tez bez, w dzien nie wola.. ale w nocy jak sie obudzi to poplakuje i dopiero smoczek pomaga.. tyle sukcesu ze juz prawie w ogole go nie doi tyle co pol nocy
 
Witam babeczki po dłuższej nieobecnosci. Dzialo sie u nas a działo. Poki Kuba spi postaram sie napisac co nie co.

Kuba- dalej chce tylko cyca. Inne jedzenie jest blee i fuuu. Powoli zaczynam miec tego dość, bo zwyczajnie czuje sie zmeczona. Probuje, probuje i jeszcze raz probuje...zobaczymy co z tego wyjdzie.
Siedzi ladnie, podniesie sie z kazdej powierzchni, ostatnie dwa tygodnie to wielki postep ruchowy. Od siadania po pelzanie na brzuchu, raczkowanie, az do stawania na nogi. Zebow dalej brak. Gada po swojemu, glownie jest to ba-ba, ty, da-da iaaaaaaaa

Starszak powoli konczy rok szkolny, na wyzszym levelu niz przewidywalismy. W tym tygodniu jest dumny jak paw bo jest star of the week :)

C zmienił prace, teraz robi w sytemie 3-zmianowym, dla mnie jest lzej :)

Za 2 tygodnie lecimy do Polski na 5 tygodni, juz nie mozemy sie doczekac. Juz umowilam neurologa i badanie eeg, zostal kardiolog i hematolog.
Dla Kuby musze zrobic morgologie i mocz, bo do tej pory nie podwoil swojej masy urodzeniowej. W polsce pewnie zostalabym zlinczowana, a on wg europejskich siatek centylowych nie jest taki ostatni, miesci sie w normie, moja kruszynka wazy 6,8kg i jest bardzo dlugi, ale ile nie wiem bo tu nie mierza.

Ja nie cwicze, bo nie mam kiedy. Ale waga spada, 58.5 waze i spokojnie wchodze w rozmiar 8/10 zalezy od producenta. Przydało by sie ujedrnic.

Pozdrawiam was postaram sie teraz zagladac czesciej

Blonka gratulacje!!!!!!!!!! duzo zdrowka dla was
 
Agitatka, no witaj Kochana :-). Fajnie, że lecicie niedługo do Polski. Co do Twojego Kubusia, to powiem szczerze, że musi być naprawdę malusi. Moja Marysia dwa tygodnie temu miała już 5900g. No i współczuję kłopotów z karmieniem. Ja planuję do pół roku Marysi i powoli zacząć odstawiać cyca. Zobaczymy jak mi to wyjdzie. No i gratulacje dla Filipa. Musicie być dumni :tak:.

Kruszka, jak tam na nowym mieszkaniu? Mam nadzieję, że sny miałaś pozytywne.

Błonka, mnie rana po cc do dziś boli, szczególnie jak mnie Marysia kopnie w brzuch, albo jak mi bielizna obciera. Jak odstawianie smoczka idzie?

U nas się kręci. Niepokoi mnie tylko, że od tygodnia Mała nie robiła kupy :baffled:. Podobno przy kp może i nawet 14 dni nie być kupy, ale jakoś spokojniejsza byłam jak codziennie była. Poza tym nie wiem czy to właśnie przez to czy może już będą szły zęby, ale Marysia ślini się masakrycznie, gryzie co popadnie i jest trochę marudna. Trochę wcześnie jak na zęby chyba...?
 
reklama
aneczek no Kubuś jest drobny, ale długi jak paragraf. On już wszędzie staje, masakra, wczoraj mnie umęczył, że ledwo doczłapałam się do łóżka. W nocy zamiast spać, też ćwiczył stawanie, coś mi się wydaje, że ten mój drobniaczek za chwilę pójdzie w długą
I jak Marysia???

A co tu taka cisza????
 
Do góry