reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Aneczko nie mam pojecia czemu tak, moze sie jeszcze regoluje? jeszcze miesiac i powoli zacznie sie wytwarzac melatonina mzoe zacznie wiecej jesc w dzien a noce odpusci choc troche... moze malo jesz? polozna laktacyjna faktycznie chyba bedzie najrozsadniejsza, pomoze podpowie, powie czy jest ok, trzymam kciuki
u nas niby lepiej ale dalej mloda robi czesto i wodzianki juz sama ne wiem dzisiaj bylo 5 kup... ale to lepsze niz te 15 na dobe :/
 
reklama
Agusiek, u nas nie ma czegoś takiego jak jedno karmienie, bo to trwa 24h na dobę z przerwą na spacer i drzemkę w dzień. Po prostu jak Mała puści pierś, to sprawdzam czy coś z niej wycisnę, a jak nie to przykładam do drugiej. W ten sposób powinnam mieć litry mleka, a tak najwyraźniej nie jest. Widocznie robię coś nie tak, bo wszędzie czytam, że nie ma czegoś takiego jak za chude mleko matki.

Błonka, jem normalnie, choć dość jałowo, bo Mała ma problemy jak sobie pozwolę na coś extra. Dobrze, że u Was się poprawia. Zwłaszcza, że jesteś w ciąży. Ale już niedługo :-). Przygotowana?
 
Błonka to dobrze że już lepiej u Was, już ostatnia prosta u Was...

Aneczek nie ma za chudego mleka, ale coś jest nie tak że mała cały czas Ci wisi na cycku, już powinna się unormować ilość mleka. Aneczek masz może dostęp do położnej laktacyjnej? Może warto nawet prywatnie pójść bo meczysz się Ty i mała, a to nie ma być tak że Ty się umęczasz jesteś niewyspana to wszystko też może odbijać się na to ile masz mleka.
 
Agusiek, właśnie szukam czegoś w necie, bo nie mam pojęcia czy jest u nas poradnia. Mieszkam w bardzo małym miasteczku. Staram się nie denerwować, bo wiem jak to może wpływać na laktację, ale jak robi się 3 w nocy, a Mała nie śpi i coraz głębiej wsadza rączki do buzi, to aż ryczeć mi się chce. Wtedy liczę do 10 ;-). Widać karmienie naszych dzieci będziemy wspominać latami :-D.
 
Ania jak nogi?
Aneczek masz sie z karmieniem ale warto powalczyc jeszcze troszke moze faktycznie sie jeszcze reguluje
Blonka qrczaki u nas rok temu bylo to samo tyle ze smok nie mial rotawirusa ale pomogly gotowane jagody codziennie pil je i bylo ok

a my dzis mielismy wizyte w szpitalu i o dziwo zrobili nam scan!:) smok czy smoczyca ma 6,25 cm! jest juz takie duze:) ale scan trwal 10sek bo Adasko sie tak rozkrzyczal ze wiem ze wiecej na scan go nie wezme,mielismy isc do Pl gina po szpitalu na to prenatalne usg ale mowie do emka wiemy ze rosnie ze jest ok ,serce bije a po co mi wiedziec czy dziecko ma Downa i tak bym sie nie poddala aborcji wiec poczekamy jeszcze 3 tyg i pojdziemy podgladnac kto tam siedzi ?:) a wogole to mamy makabre w domu ....dopadl Adaska bunt 2latka i jest jedna wielka tragedia ,histeria o wszystko i o nic , do tego ida mu zabki gorne i Go bola a nie dzialaja juz masci zadne :( i ogolnie jest baaardzo ciezko z nim wytrwac dzien ,choc i nocki daje czadu dzis od 24 do 5 co chwile krzyczal OL NOL! na wszystko bo przykrylam bo odkrylam bo sie obrucilam bo poglaskalam bo nie wzielam za raczke ,normalnie wrozka byc i domysle c sie o co w danej sekundzie mu chodzi
 
maja no z dzieckiem tak jest u lekarza dlatego ja nie chodze z Z nigdzie gdzie potrzebuje skupienia i spokoju.. czy wieksze zakupy lekarz czy urzedy zostawiam Z pod opieka kogos a ja gnam i zalatwiam co trzeba bo z nia to żadne załatwianie niestety...
u nas juz lepiej od 2 dni normalna kupa :D nareszcie bo juz czula sie dobrze dawno tylko te jelita jakies rozregolowane byly...
a ja sie szykuje po niedzieli do ikei kupic Zosi "dorosle" lozko i nie moge sie zdecydować... pomozecie?? biore pod uwagę
MYGGA Rama łóżka z dnem z listew - IKEA

MINNEN Rama łóżka, reg. dług./podst.szczeb - biały - IKEA

SNIGLAR Rama łóżka z dnem z listew - IKEA
 
reklama
Do góry