reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
maćku Tobie się MUSI teraz udać i mocno wszystkie zaciskamy za Ciebie &&&&&&&!!!
palu
no i co się dowiedziałaś na wizycie??!!
właśnie doczytałam że wiele z Was odchudza się na dukanie, moje 4qmpelki odchudzały się na tej dietce i wszystkie 4zafasolkowały, jedna z nich przez 4lata leczyła się bo nie mogli zajść w ciążę i tak jakoś jej się udało jak przeszła na tą dietkę ,nie mówię że to przez tą dietkę ale jakoś tak się złożyło:) teraz mi polecają ale to nie dietka dla mnie :(
jednej z nich lekarz powiedział że zafasolkowała dla tego że przestała myśleć o dzidzi i myślała o diecie i liczyła kalorie zamiast płodnych dni ,więc to może też jest jakiś sposób:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maja zagadzam się z Tobą bo widzę sama po sobie że jak jestem na dukanie to mniej myślę o dzidzi, aczkolwiek jeszcze sie nie udało:zawstydzona/y:(heheheh może teraz jak zacznę tak na maxa....;))
Palu jak tam kochana wizytka? daj znać:*
 
hej dziewczyny dawno tu nie zagladałam a tez byłam na clo po wczesniejszym poronieniu(puste jajo plodowe) , clo brałam przez 3 cykle i odstawiłam bo nie widziałam efektów, zajęłam sie zupełnie czymś innym nie myślałam o ciąży aż do teraz jestem w 6 tygodniu co dla mnie było wielkim szokiem jak narazie jest dobrze ale mam nazieje ze bedzie inaczej niz w tamtym roku.
Pozdrawiam was cieplutko i wysyłam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
andzia no to bardzo mocna zaciskamy &&&&&&&& i tym razem musi się udać!!!!super że Ci się udało!!!! no właśnie większości z nas się nie udaje dlatego że za bardzo tego chcemy i za dużo o tym myślimy . wczoraj zapytałam gina czy spróbować testów owulacyjnych a gostek mi powiedział że testowanie to taka praca a jak pracujesz to o tym myślisz ,a jak myślisz to się nie udaje ,i że on nie jest za bardzo za nimi ,więc ja sobię podaruję teściki i zobaczymy czy cośik to da:)
 
hey! wczoraj jakos nie mialam weny, zeby odp. Pechole nic nie urosly:( wydaje mi sie, ze przez to, ze tyle cykli bralam te wspomagacze w podwojnej dwace, ze wreszcie przestalo mi wszystko hulac..
jutro gin bedzie do mnie dzwonil, zeby podac mi termin na laparo. Najwczesniej w czerwcu, a teraz mam nic nie brac. Takze znow miesiaczki nie bede miala przez 3 miesiace;/ tzn chce brac caly czas castagnusa i kwas bo to przeciez nie hormony wiec chyba nie przeszkadza.
Dzis nie moglam spac cala noc bo tylko widzialam siebie w szpitalu. Strasznie to przezywam bo sie boje jak cholera. Boje sie nie bolu ale znieczulenia ogolnego:(
dziewczyny pisza, ze jak przestaja brac tablety to zachodza bo no stres ale ja mam PCO:( i u mnie to nie da rady:(
 
palu bardzo mi przykro że nie urosły:( qrcze nie wiem Ci co napisać, trzymaj się cieplutko kochana , bo po laparo napewno sie uda,
a juz miałam nadzieję że będziesz tez miała dla nas dobre wiadomości:/
mam do Was takie pytanko ile ,wzrostu,, mają pęcholki jak pękają??wiecie może??
 
qrcze no bo niewiem w końcu kiedy mamy się przytulić zresztą gin tego tez za bardzo nie wiedział kiedy powiedziec i kazał zrobić 3dni przerwy a potem mówił żeby już w ten 3dzień się przytulic żeby nie przeoczyć , no ale skoro pęcherzyk wczoraj miał 15mm to myślę że w poniedziałek rano już działać co??
 
maja ja mysle ,ze za jakies 3 -4 dni bedzie u ciebie owulacja
i jak najbardziej dzialajcie teraz
niech chlopaki biegna ~o ~o ~o ~o ~o ~o
trzymam za was &&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
palu-nr1 nie bój się ogólnego, to nic strasznego, ja przy cesarce miałam ogólne. Dostaniesz kroplówke, 3 wdechy w masce i już śpisz. Po zabiegu troche pewnie będzie się kołować w głowie ale to nic strasznego. Trzymam mocno kciuki za Ciebie, głowa do góry.
 
Do góry