reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
co ja tu czytam :-) macku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)
macku mam pytanko, z jakiego powodu tak skacze Ci prolaktyna??
 
reklama
kati ja chce tylko hormonki odstawic, a castagnus i wiesiolek zostaje. Ty bralas anty przez te lata czy jakies clo itp na staranka?
dzieki dziewczyny za wsparcie musimy sobie pomagac chociaz cieplym slowem.
jutro wizyta u gina hmm..ciekawe czy cos uroslo, a jak nie to oznacza, ze nie bylo owu i sie jajko wchlonelo...
ja tez biore castagnus 2x1 i wiesiolek 3x2
macku Tobie musi sie teraz udac:)))
 
macku mam pytanko, z jakiego powodu tak skacze Ci prolaktyna??
Juz mi chyba nie skacze. Skakala jak zmienialam dawki bromka. A gdy odstawialm to wrecz poszybowala w gore (wlasnie dlatego jestem przeciwniczka odstawiania bromka jak prl sie unormuje, jak to zalecaja niektorzy gin.) Teraz caly czas lykam po 1 tab, do tego unormowalam TSH i mysle, ze jest oki:tak:
kati ja chce tylko hormonki odstawic, a castagnus i wiesiolek zostaje. Ty bralas anty przez te lata czy jakies clo itp na staranka?
dzieki dziewczyny za wsparcie musimy sobie pomagac chociaz cieplym slowem.
jutro wizyta u gina hmm..ciekawe czy cos uroslo, a jak nie to oznacza, ze nie bylo owu i sie jajko wchlonelo...
ja tez biore castagnus 2x1 i wiesiolek 3x2
macku Tobie musi sie teraz udac:)))
Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte:tak:
 
wydaje mi sie, ze chyba dzisiaj mam owulke bo tak mnie brzuch boli, kłujei rwanie jak na okres. Zrobilam, az test owu ale jak od pt tak samo kreska T sporo jasniejsza od C takze juz sama nie wiem co mam myslec.. bo na moje oko to brak owulki i sie pecherzyk wchlonie
przesrane...:eek:
 
wydaje mi sie, ze chyba dzisiaj mam owulke bo tak mnie brzuch boli, kłujei rwanie jak na okres. Zrobilam, az test owu ale jak od pt tak samo kreska T sporo jasniejsza od C takze juz sama nie wiem co mam myslec.. bo na moje oko to brak owulki i sie pecherzyk wchlonie
przesrane...:eek:
Tetsom owu nigdy do konca nie mozna ufac!
Dobrze, ze masz dzis ta wizyte - wszystkiego sie dowiesz.:tak:
 
palu tabletki które brałam to mercilon anty. Jak zaczelismy sie starac to tabsy pomimo ze juz ich nie brałam działały na mnie w ten sposób ze moja głowka uwazała ze ja je nadal biore mialam @ tak jak bym brala mercilon czyli brak owulacji. potem szpital ciąza urojona przez 3 miesiace duphaston ale czulam sie po nich strasznie no i potem castagnus sam brałam i wiesiolek po wynikach niskiego progesteronu który nie podtrzymywal mi ciazy prolaktyna lekko podwyzszona. Castagnus zmniejsza prolaktyne a co z tym idzie podwyzsza progesteron :-) niektórym pomaga 1 cykl Cast a innym dopiero po 3 cyklach

co do testów owu nie korzystalam i nie zamierzalam nigdy gdyz nie ufam temu...
 
pok, a nawet nie wiem jakie. jakies z allegro plytkowe. ciagle mam te same testy, a wczesniej jak mialam owu to wykazywaly ale zdarzylo mi sie tak jedynie raz, a ostatnie dwa cykle niee...dzis tez mnie nawala ostro brzuch;/ o 16.30 dopiero wizyta.
Kati ciekawe czy mi pomoze bo ja mam PCO takze u mnie gorzej.
 
reklama
kati ja chce tylko hormonki odstawic, a castagnus i wiesiolek zostaje. Ty bralas anty przez te lata czy jakies clo itp na staranka?
dzieki dziewczyny za wsparcie musimy sobie pomagac chociaz cieplym slowem.
jutro wizyta u gina hmm..ciekawe czy cos uroslo, a jak nie to oznacza, ze nie bylo owu i sie jajko wchlonelo...
ja tez biore castagnus 2x1 i wiesiolek 3x2
macku Tobie musi sie teraz udac:)))
Kochan ściskam mocno &&&& za wizytę i koniecznie daj znać co i jak:)
Ja testom nie wierzę bo na swoim przykładzie wiem że były ujemne a owulka była:tak:Więc głowa do góry i działamy:)

palu tabletki które brałam to mercilon anty. Jak zaczelismy sie starac to tabsy pomimo ze juz ich nie brałam działały na mnie w ten sposób ze moja głowka uwazała ze ja je nadal biore mialam @ tak jak bym brala mercilon czyli brak owulacji. potem szpital ciąza urojona przez 3 miesiace duphaston ale czulam sie po nich strasznie no i potem castagnus sam brałam i wiesiolek po wynikach niskiego progesteronu który nie podtrzymywal mi ciazy prolaktyna lekko podwyzszona. Castagnus zmniejsza prolaktyne a co z tym idzie podwyzsza progesteron :-) niektórym pomaga 1 cykl Cast a innym dopiero po 3 cyklach

co do testów owu nie korzystalam i nie zamierzalam nigdy gdyz nie ufam temu...
Zgadzam się w 100% co do testów
 
Do góry