reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
u nas do tej pory tez bylo ok - wyniki nasienia dobre, u mnie tez ok i dopiero na ostatniej wizycie gin odkryl, ze w tym cyklu nie bylo owu, mimo ze temp skoczyla. To pierwszy cykl od roku, kiedy testy owu nie wyszly pozytywnie. Gin twierdzi, ze to nic nie znaczy i moze owu nie mialam od dawna albo mam tylko co ktorys cykl. Blad polegal na tym, ze nigdy wczesniej nie mialam monitoringu, bo badania krwi (hormony) byly ok i hsg bylo ok, wiec nie bylo po co... teraz jak juz wiemy, ze jest jakis problem mam nadzieje, ze uda sie z tym cos zrobic.

a od kiedy masz zbita prolaktyne? Moze teraz wlasnie potrzeba kilku miesiecy. A nie myslalas, zeby hclopa znow wyslac na badanie tak na wszelki wypadek?
 
reklama
Matko, ale dzis naskrobalyscie od rana!
Powtorzylam dzis test no niestety jedna kreska :no:
ale dziwne ze temp. caly czas 37
czekam na @
A ile dni minelo od owu?
pok- ja miałam owulke na pewno bo miałam dwa pęcherzyki w 10 dc o wielkości 17 mm i 13 mm. To był pierwszy cykl ze zbitą prolaktyną która hamowała mi owulację nie wiem czy to zasługa costangnusa czy zbitej prolaktyny
A pekly? Bo u mnie przy wysokiej prl owszem rosly, ale nie pekaly...

no niestety.....beta spadła:-( :-( to już koniec
:-( przykro mi...
 
hey wszystkim:-)od przyszlego cyklu mam zaczac brac CLO.moze mi ktos powiedziec co to dokladnie oznacza.?i czy sa skutki uboczne?i czy ktoras to brala?jak szybko sie udaje po?
wiem zawalilam was pytaniami:zawstydzona/y:ale wiem ze nikt lepiej nie odpowie jak wy,doswiadczone w tym temacie:-)
 
witaj bellabella...ja teraz biore clo pierwszy cykl wiec za duzo Ci nie pomoge...pierwsze dwa dni były ciezkie bo dziwnie sie czułam ale potem było oki..gin Ci powie w jakie dni masz brac ja brała od 3-7dc
 
asiiek,powiedzial,mam brac od 3dc,ale teraz nie wiem dokladnie do kiedy?i mam potem isc na usg,czy pecherzyki urosly,czy jakos tak.:confused2:a co znaczy ze zle sie czulas?konkretnie co ci bylo?
 
w koncu przylazla @ :-D hurraaaaa :laugh2: po 51 dc. ale sie ciesze :-) zaczynam wiec mierzenie temperatur i polykanie wiesiolka :-)
 
asiiek,powiedzial,mam brac od 3dc,ale teraz nie wiem dokladnie do kiedy?i mam potem isc na usg,czy pecherzyki urosly,czy jakos tak.:confused2:a co znaczy ze zle sie czulas?konkretnie co ci bylo?
po pierwszej tab strasznie bolała mnie głowa cały dzien, po drugiej głowa przestała ale miałam mdłosci i bolał mnie zoładek...no ja ide na usg 12dc
 
reklama
Do góry