reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Beatka mam znajomą która się starała 2 lata i w cyklu w którym zaszła przed okresem chodziła z wkładkami bo tak śluz biały leciał dopiero jak okres nie przychodził kapneła się że jest w ciąży :DD więc zaciskam &&&&&&&&&

Kasia zaciskam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&

mama- ja na bierząco Was śledzę jednak rzadko się odzywam :)
Co do tego wiesz ja już od 2-3 lat mam takie napięcia przedmiesiączkowe wcześniej tego nie miałam ale żeby mnie cycki bolały dwa tygodnie przed okresem ?? To już chyba nie normalne, tym bardziej że to pierwszy taki cykl...
 
reklama
malpajaja - ja castagnusa podejrzewam o spowodowanie cyklu bez owu. Prawda jest taka, ze jednym pomaga, innym w ogole, a jeszcze innym moze napsuc ;/
 
pok- ja miałam owulke na pewno bo miałam dwa pęcherzyki w 10 dc o wielkości 17 mm i 13 mm. To był pierwszy cykl ze zbitą prolaktyną która hamowała mi owulację nie wiem czy to zasługa costangnusa czy zbitej prolaktyny
 
reklama
Do góry