reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
BEATA- tule...
ale jak tempka taka wysoka to czekamy na rozwój wydarzeń...moze bedzie tak jak wcześniej miałaś ,ze dopiero po tyg.od terminu @ wyszly II krechy!! jestem z Tobą!!!!

KASIK- no za dużo tego u Ciebie...a po pregnylu tak jest jak piszesz-trzeba odczekać 2 tyg bo daje fajlywie dodatni wynik testu....może za pol godz.już sie dowiesz...czekamy z Tobą!! i &&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Witam dziewczyny
Beata ja nadal trzymam &&&&&&& za Ciebie, wiesz zresztą sama z doświadczenia że dwie kreski mogą pojawić się dopiero tydzień po spodziewanej @
Kasik najważniejsze to żeby nie denerwować się i nie myśleć że coś może być nie tak, trzymam &&&& za ogromny skok bety

A ja dziewuszki w tym cyklu zakupiłam sobie tabletki z olejem z wiesiołka, jem 2 rano i 2 wieczorem od 5 d.c. przez 10 dni, a co myślicie o tych tabletkach castagnus? Jeżeli ja mam prolaktynę 18 to warto spróbować czy nie?
 
CLODI- ja tez w tym cyklu brałam wiesiolka ale tego w wiekszej dawce czyli OEPAROL.
a co do castagnusa to on jest na zbicie prl ,ale teraz na wyregulowanie cyklu na mniej bolesne @ i mniej bolesne piersi przed@ ,i na śluzik jest super :)
 
CLODI- ja tez w tym cyklu brałam wiesiolka ale tego w wiekszej dawce czyli OEPAROL.
a co do castagnusa to on jest na zbicie prl ,ale teraz na wyregulowanie cyklu na mniej bolesne @ i mniej bolesne piersi przed@ ,i na śluzik jest super :)

Ja właśnie biore OEPAROL 510 mg 4 dziennie, no właśnie mi się zdarzają krwawienia w środku cyklu a z bolesnością piersi i brzucha to za każdym razem jest inaczej. No a ktoś wcześniej pisał że dla starających się prolaktynę najlepiej mieć poniżej 15
 
Hej...
Dziewczyny za wszystkie testujące i oczekujące zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mama co do tego costangnusa- wiesz ja go biorę dopiero 22 dni, w tamtym miesiącu po zbiciu prolaktyny przed okresem nie miałam żadnych objawów, przed tamtym cyklem wcześniej puchły mi piersi tydzień przed okresem, a w tym cyklu mam nawrót mam piersi obolałe i jak balony już 12 dni przed okresem od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch a raczej kłuje!! Mam przechlapane i costangnus mi nic na to nie pomógł niestety !!
 
MAŁPAJAJA- no to szkoda,ze na Ciebie nie zadziałal....to co ja napisałam w poście wyżej to wiem od gina-tak mi powiedział,ze po Castagnusie w tych sprawach moze być poprawa..ale wiesz-to jest lek ziołowy wiec może Ty potrzebujesz mocniejszego leku...

pozdrawiam Cie i zaglądaj cześciej:tak:


KASIK- i jak ????????????
 
Asiiek to moj 31dc z 31 czyli ostatni dzien, jutro powinna przyjsc @ bo 2 dzien nie biore lutki

mama , clodi moj M tez mi wlasnie dzis powiedzial ze moze powtorzy sie sytuacja jak z Marcelkiem ze II wyszly dopiero pare dni po terminie @ ale ja nie mam juz nadziei w tym cyklu
tempka niby 37 i sluzu tez duzo takiego smietanowego z malenkimi grudkami ale czuje sie na @ i chodze do toalety sprawdzac bo caly czas mi sie wydaje ze mi juz leci @ a to sluz :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry