reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
BABLYSS- ożesz..zdrówka zycze i juz Ci wysyłam DHL'em herbatę z cytrynką:)) i ciepły kocyk:))i dobrą książkę..
kuruj sie kochana!!

A Kasik juz sie potem nie odzywała i niewiadomo co tam u Niej...

BEATKA- :(
mam nadzieje,ze może na dniach będą II krechy...wiem jak to jest-wszystko było si a dzidzi brak-szlag!!ciężki nasz los..
tule i wspieram..
 
reklama
Hej kochane!
Ja cały czas za Was trzymam kciuki. Beatka widzę, że nie wytrzymałaś do jutra i w zupełności Cię rozumiem-ale poczekaj, jeszcze nie wszystko stracone a ja ślę~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla Ciebie i wszystkich Was!!!

U mnie beta wczoraj ponad 3000, ale na razie się nie zapisałam na październikowy wątek, bo chcę potwierdzić wszystko u mojej ginki. Zresztą tu najwięcej się udzielałam i zawsze jak odpalam BB to pierwsze co wchodzę na CLO... (nawet mi się zrymowało...)

mama05 a Ty już za tydzień testowanko (~~~~~~~~~~) !!!!
 
mama05 już za 2 dni- w czwartek idę. Na razie idę państwowo i niestety ma tam słaby sprzęt, a tak myślę, że jak wszystko będzie dobrze, to żeby za tydzień pójść do niej prywatnie, bo u siebie ma już super sprzęt. Już się nie mogę doczekać tej wizyty, bo mam pełno pytań do mojej pani gin :)
 
LOPOP- a ja mam 19d.c w tym cyklu jestem na Clo ,dzialania byly w 9,11 i 13d.c. a w 12 d.c. mialam usg i był pecherzyk ze wzgórkiem czyli tuz przed peknieciem ..mam nadzieje(jak co cykl) ze sie udało...choć śluzu nie miałam jak to przy Clo...czekam do przyszłej środy i testuję...

A u Ciebie jak ??
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki :-)
a ja dzis juz padam, cycki mam takie nabrzmiale, ze wydaje sie, ze zaraz pekna, brzuch boli jak cholera :no:
 
Do góry