reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
palu a jak ci karze brac castagnusa caly cykl czy do owulki? bo ja biore tylko do owulki a po owulce lutek
wlasnie jestem drugi cykl z castagnusem i pecherzyki pieknie rosna i pekaja po nim
za dwa dni testuje to sie zobaczy co zdzialal :-)
od 1dc do owulki po dwie tabletki
oby byly II kreseczki
A to jest spec od leczenia nieplodnosci?
tak

BREE tez sie zastanawiam skad tyle ludzi na tym swiecie:))
nigdy w zyciu sie nie spodziewalam, ze to takie skomplikowane i jak wiele czynnikow sprzyjajacych jest potrzebne do tego.

wlasnie zauwazylam, ze znowu mam plamienia. Mialam najpierw w sb i teraz znow;/ nigdy tak nie mialam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiiek za pecholki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& czekamy razem z toba

U mnie jutro wielki dzien
czekam wlasnie na listonosza bo ma mi przyniesc testy, ktore kupilam przez Ebay
jak dzis przyjda to jeszcze dzis zrobie :tak:
 
witam
A ja straciłam nadzieje juz na ten cykl :( tak ładnie wzrosła mi tempka (37,00) juz światełko sie zapaliło i od 2 dni mam 36,8:(( chyba d.....a , czekam na wspomagacze i IUI, a juz mysłałam....
 
IZUNIA-ale Ty masz jeszcze sporo czasu do terminu @ więc jest szansa ,ze tempka odbije w góre !!:))))))))&&&&&&&&&&&&&

BEATKA- cze-ka-my!!! i zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
no to już nogami przebieram na Twój test :)))
 
BABLYSS- gdzie jesteś siostro :):):):):)))??????????????????????????????????

jestem dopiero dzis, ledwo żyję tak mnie rozłożyło...:no: jestem taka chora że nie miałam siły nawet laptopa odpalic, dopiero dzis.

No jaktam moje drogie? jak testowanie? u mnie to samo co u izy temperatura dziś niska ale wczoraj miałam ponad 38 wziełam na zbicie, nic nie czuję, nic mi się nie dzieje jestem w 25 dniu cyklu a cykle mam bardzo długie. Ale nic z tego nie będzie, to się wie:no:

A co tam u Kasik? jak ta beta urosła z tych 17?
 
reklama
test obsikany
niestety jedna kreseczka
jutro jeszcze powtorze test
widocznie listopad mi nie pisany

przyszly miesiac odpuszczam bo grudzien tez nie dla mnie

mama widzisz mialam tak samo jak ty, piekna owulka i endo. przytulanka tez (moze za czesto) i nic i teraz gdzie tu blad?
 
Do góry