reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
matko mama co za konował z tego Twojego gina...:szok::szok::szok::szok: normalnie szczeka mi opadła, kurcze on nie jest od komentowania tylko robienia swojej roboty...wrrr

U mnie dalej @ brak..zawsze byla razno.....czekam dalej...

ASIIEK- tak na marginesie-to nie mój gin tylko gin z mojej miejscowości bo do mojego nie moglam sie w tym terminie dostać..
bylam u Niego ostatni raz!!!!!!!!!!!!!!
masz racje-nie jest od komentowania !!!

MAĆKU-dokladnie-szczena opada!!!

PALU- zawsze mozecie zrobić tak ,ze po IUI po powrocie do domu przytulicie sie jeszcze i jesli sie uda to bedzie duża szansa ,ze Twój bedzie mial przekonanie ,ze to dzieki Niemu:) wiem ,ze są takie rozterki,ale jak sie nie udaje to trzeba próbować wszystkiego na co Ci sumienie pozwala..powodzenia.

MALPAJAJA- witaj ,daawno Cie nie bylo :)) co slychać??
widze ,ze Ty tez masz przeboje z ginem;/

MADZILKA- czekamy :))
 
reklama
PALU_nr1 No właśnie niewiem czy przetkali, bo na wypisie nic nie pisze tylko, że są niedrożne. Gin powiedział, że to jest zaskoczenie dla niego i dla mnie i że będziemy musieli pomyśleć co z dzidzią dalej.
 
czasami sa tak zatkane ze nie udaje sie ich udroznic podczas badania..tak miała moja kolezanka, oba nie drozne i jedyna metoda zapłodnienia było in vitro i teraz ma sliczne bliznieta :-)
 
mama- I to ze specjalistą od bezpłodności, ale stwierdziłam że on takimi jak ja się nie przejmuje (młoda histeryczka która chce już , zaraz, natychmiast mieć dziecko), dla niego in vitro to jest przypadek. Zaś mój lekarz jak widać jest bardziej skuteczny ale też dlatego że ja się uparłam, najbradziej cieszy mnie to że pęcholki zaczely rosnąć i to jak pięknie. Miałam mieć monitoring cyklu w tym miesiącu ale niestety Pan gin ma wole i umówiliśmy się że w przyszłym miesiącu o ile się nie uda, a niestety wiem że się nie uda bo mnie takie mega choróbsko dopadło, trochę mi szkoda bo takie piękne pęcholki były, a co najgorsze nie widziałm u siebie śluzu płodnego, zaś białego była masa . Dzis mam 15 dc a czuje że jajo poleciało dużo wcześniej. Zapomniałam dodać że na swoją rękę biorę COSTANGNUS od tego cyklu. i kazał mi brać dupaston ale chyba nie będę brała bo czuję że nie ma sensu się truć!! Mama a jak u Ciebie z edno poprawiło się :)??

P.S. Kochana ja się nie udzielam ale jestem na bieżąco bo co dzień podczytuje :D
 
czesc :-) przyszlam Wam zie pozalic znowu :-( @ dalej brak, dzis 45 dc :wściekła/y: dzwonilam w poniedzialek do mojej ginekolog powiedziala mi, ze mam nie odstawiac bromergonu, tylko brac przez 5 dni 3 razy dziennie po tabletce luteiny, jesli po tym @ nie przyjdzie powtorzyc testa :-(
Naprawde zadna nie miala po bromku takich zawirowan?? wczoraj przewertowalam mnostwo wypowiedzi na forach, dziewczyny mialy czasem takie sytuacje ale zwykle to byla ciaza, jedna dziewczyna pisala, ze po odstawieniu bromka wszystko wrocilo do normy, a jeszcze inna ze miala zbyt mala dawke bromergonu i po zwiekszeniu jej @ przyyszla i sie uregulowala. Lutke mam brac do piatku, jesli do poniedzialku nie przyjdzie @ to znow dzwonie do ginki...nie wiem co mi tym razem poradzi
 
MARON- szlag!!!!dlugo strasznie nie masz tej @ !!!
wiesz co ja nie mam problemu z prl wiec nie bralam bromka,ale jak nie ma @ to czesto gin .zaleca wlasnie lutke przez 5 dni...
a masz mozliwość zrobienia bety???bo po takim czasie to już test powinien wyjść wiec beta powie Ci prawdę..
oczywiście ,życzę Ci dzidzi!!
ale jeśli to nie ciąża to trzeba szukać przyczyny ...
wiem ,ze jest jeszcze lek norprolak(drogi ale skuteczny i ma mniej skutków ubocz.niz bromergon) moze warto z tym lekiem spróbować??

MALPAJAJA- a Ty nie podczytuj -pisz :))

najważniejsze,ze trafilaś w koncu na konkretnego gina i pechole pieknie rosną :))
A moje endo podobno piękne -tak powiedzial wczoraj gin,ale cyferek nie podal...
dziś bedą dzialania bo dziś owu
 
Bete robilam w piatek :-(a moze bromek poprostu na mnie nie dziala?? nie odczuwam po nim zadnych skutkow ubocznych, poza tym, ze nie moge dlugo spac ale to akurat jest ok bo mam wiecej czasu na pisanie mgr :-) hmm mam nadzieje, ze po tych 5 dniach z lutka przyjdzie @
aaa i postanowilismy z mezem, ze juz nie uwazamy w dni plodne ( o ile takie mam w ogole :eek: ) nie staramy sie jakos szczegolnie ale tez idziemy na zywiol, co ma byc to bedzie :)
 
hej dziewczyny..... nie zagladam zcesto z powodu braku czasu... ale jesli tylko moge to was odwiedzam.... mam taka sytuacje.... o wczesnym poronieniu w tamtym cyklu wam juz opowiadalam... nie nastawiam sie i blatego nie robie badania beta. po ostatnim cyklu stwierdzilam ze poronienie mogło nastapic po szybkim spadku progesteronu... plamienie nastapilo popoludniu a luteine zarzywalam rano.... lekarz mnie nie uswiadomil i nic mi na ten temat nie powiedzial.... powiedzial ze jesli okres sie zacznie to odstawic luteine... podobne drobne krwawienia mialam na poczatku @ wiec stwierdzilam ze nadeszla i odstawilam... w tym cyklu postanowilam ze zrobie inaczej.... mianowicie luteina wywoluje miesiaczke jesli nie ejst sie w ciazy, luteina nigdy nie zaszkodzi, wczoraj w poludnie dostalam lekko brazowego plamenia, gdy tylko wrocilam do domu zarzylam luteine i plamienie ustało, przez noc znowu plamilam, rano po zazyciu luteiny przestalam. dzis robilam test i wyszła jedna kreska. powtarzam ze na bete narazie nie chce isc. chgciałabym sie raczej dowiedziec czy miałyscie podobna sytuacje, czy luteina wywoluje wam krwawienie? dodam ze jestem w 33 dniu cyklu, test robilam 14 lutego i dzis. pozdrawiam
 
mama- super że endo piękne ja miałam w 10 dc 11 mm :) Także warunki na dzidzie były ale niestety choroba zrobiła swoje...

Jak jest u Ciebie ze śluzem płodnym ?? Bo cholera u siebie go nie wiedziałam:(

maron- Ty piszesz o bromegonie na zbicie prolaktyny ?? Sprawdzałaś jej poziom po jakimś czasie brania tabletek?? Na mnie on nie działał więc może u Ciebie jest podobnie....

rasta- przykro mi z tym wczesnym poronieniem ;( Co do luteiny nie mam zielonego pojęcia nigdy tego nie brałam...
 
reklama
dzieki za pocieszenie... z jedej strony tez mi smutno ale trudno... nie cofne czasu ... ale z drugiej strony patrze na to tak... jesli bylo poronienie to i było zaplodnienie... a ja mialm bardzo wysoka prolaktyne wiec leki działaja i pecherzyk urósł i pekł a z tym tez byly problemy.... wiec teraz mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej wiec teraz tak walcze z ta luteina....
 
Do góry