reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Susel normalka, że wszystko Cię stresuje, ale też normalka, że ciągnie kluje itp. Już w czwartek masz prenatalne? Super! Trzymam kciukasy &&&&&&&
 
reklama
Susel, nie stresuj się, dzidzia mości sobie gniazdko, więc będzie się rozpychać tu i ówdzie ;-). Za chwilę chyba drugi trymestr, tak? od 13 tygodnia? Daj znać po wizycie.

Ja dziś jestem nieprzytomna. Ząbkowanie c.d. :oo2:
 
Susel dzisiaj wizytuje :) Czekamy na wspaniałe wieśći &&&&&&&&&&&&&&

U nas chyba ząbkowanie dalej trwa... Czas na trójki. Rączka w buzi od tygodnia, od wczoraj lejący katar (to akurat nie jest do końca pewna czy od ząbków), kupka mniej zwarta. Dzis w nocy mimo zakazu alergolog, spał z nami, bo przez ten katar nie było mowy by zmrużył oko u siebie.
A jak Ty Wy sie miewacie?

Krysiulek wykorzystaliście owulację?
 
Ja wpadam, żeby zobaczyć jak tam Susel po wizycie, a tu TAKIE WIEŚCI!!! Super Kochana! Cieszę się przeogromnie :-).

Kruszka, u nas też ząbkowanie na tapecie i też różnie jest z tym spaniem. Choć na szczęście z przerwami, bo dzisiejsza noc była piękna. Marysia przespała od 23 do 8 rano bez przerwy:-). Później jeszcze między 10 a 12 zrobiła sobie drzemkę, więc ja też się przespałam. No ale wiem, że to chwilowe. Póki co cieszę się tym.

Barbarka, mam nadzieję, że to minie! Ale pewnie nie prędko. Póki nie wyjdą ząbki. A Ty na jakim jesteś etapie? Który dzień cyklu?

A mnie dziś trochę naszły wspomnienia jak to na forum było nas tyyyyle i jeszcze więcej. Mavika, Królowa, Pachnąca, Fioletowa, Kamii, Gryzoń, Agusiek i na pewno kogoś pominęłam, ale już nie pamiętam nawet niektórych nicków :-(. Może wywołam którąś mamuśkę myślami ;-).
 
Ostatnia edycja:
Ja wpadam, żeby zobaczyć jak tam Susel po wizycie, a tu TAKIE WIEŚCI!!! Super Kochana! Cieszę się przeogromnie :-).

Kruszka, u nas też ząbkowanie na tapecie i też różnie jest z tym spaniem. Choć na szczęście z przerwami, bo dzisiejsza noc była piękna. Marysia przespała od 23 do 8 rano bez przerwy:-). Później jeszcze między 10 a 12 zrobiła sobie drzemkę, więc ja też się przespałam. No ale wiem, że to chwilowe. Póki co cieszę się tym.

Barbarka, mam nadzieję, że to minie! Ale pewnie nie prędko. Póki nie wyjdą ząbki. A Ty na jakim jesteś etapie? Który dzień cyklu?

A mnie dziś trochę naszły wspomnienia jak to na forum było nas tyyyyle i jeszcze więcej. Mavika, Królowa, Pachnąca, Fioletowa, Kamii, Gryzoń, Agusiek i na pewno kogoś pominęłam, ale już nie pamiętam nawet niektórych nicków :-(. Może wywołam którąś mamuśkę myślami ;-).
U nas dziś <3 :D dlatego sobie jeszcze na rozgrzewkę po pracy i wyluzowanie wypije Relaks i Przyjemność, bo po prostu jestem w takim stresie - tak spieta, ze nie wiem, czy to by posżło bez herbatki na libido...
musze ustawić suwaczki - jak się uwine z robotą to się pobawię na forum :)
 
Barbarka kciukasy zacisniete, ale wazny jest tez luz w głowie. Ja sie w poprzednim cyklu spiełam za bardzo i mimo przytulanek w trakcie owu, które do tej pory nie zawodziły mam drugi dzień @ :-D A propo libido to odkryłam,ze w trakcie gdy zbliza się owulka i w owu mogłabym męża z sypialni nie wypuszczać. A juz po to niech spada... Z tym ostatnim to okropne, a cóz instynkt.

A Franio sie przeziebił jednak... dzis pokasłuje. Wczoraj miał 37,5 dzis 38,3, katarek dalej leci z nosa. Mam nadzieje, ze to sie uspokoi, bo M kupił na jutro bilety do kina i Franio miał jechac do cioci. Kurka i dzieciaka szkoda i wyjscia do kina, bo to pierwsze od dwóch lat.
A w ogóle to jestem tak pocieszona ciąża Suselka, że wszystko dobrze :)
 
reklama
Suseł super wieści
Barbarka &&&&&&&&&&&
Kruszka zdrówka dla Franka
Aneczek oby więcej takich nocy

U nas jakoś leci, ostatnio jeszcze dużo na dworze, póki nie jest taka zimnica, że nie będzie się chciało wychodzić.
Marta właśnie zaczęła marudzić w łóżeczku, spanie piękne od 20 do prawie 8:30 :-) Ostatnio jej się trochę przestawiło i się budziła koło 7, a dziś tak pięknie znowu
 
Do góry