reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ikasia mnie sutki bolą zaraz po owu jak wzrasta poziom progesteronu, wygląda na to że twoja owu była w 15dc, ja tak mam.
agnieszka mi pierwszy raz tak sie zdarza, wczoraj zmężem pobaraszkowalismy po południu i wieczorem a dzisiaj mam śluz z krwią i teraz nie wiem co znowu się dzieje, czyzby @ przysnęła iczy to hormony wariują
Błonka &&&&&&&&&&&&&&& nie mozesz nas zawieść
 
reklama
Staram się już trochę czasu. Dużo słyszałam o tych lekach o których piszecie. Chciałam, zeby lekarz przepisał mi CLO, ale się nie zgodził. powiedział że jeszcze za wcześnie. Póki co tylko mąż kupił tester Afrodyta, żeby można było dokładnie owulację określić. Mam nadzieję że się uda, chociaż widzę po ankiecie że CLO sporo kobietkom pomogło...
 
20 dc mam ;p ale ja w tym cyklu bede miala 25 dniowy bo owu byla 9 dc albo 11.... nie wiem
ja juz sie wyleczylam z zatrucia dzieki ;) i nie dziekuje za & ale chyba @ przyjdzie bo nawet mnie cyce nie bolą...
 
oby dziewczyny nam sie wkoncu udało bo dzis jakies takie myśli mnie naszły że moze warto bylo poczekac z tym slubem :( ehhh bo mój mnie wqrza ,od 2tygodni dzwoni zapytac czy robia tutaj takie badania i czy gdzies jest polski androlog i codziennie zapomina , wqrza mnie bo nie zapomina wejść na neta i godzinami przegladac działek pod dom ale do lekarza nie zadzwoni bo zapomina tak jak by mial gdzies to ze musi isc na te badania bo inaczej nie da rady. no i tak wlasciwie nie wiem czy mam sie cieszyc ze faktycznie sie udalo pomimo takich slabych wynikow ale lekarz powiedzial ze to tez wlasnie dlatego moglismy go stracic ze byly za slabe plemniki ale bedzie wkoncu dobrze i sie uda
Błonka mega &&&&&&&&&&&&&&&& i napewno sie uda
 
błonka ikasia a ilo dniowe masz cykle???no i od którego dnia cyklu brałaś clo???ja np biore od 3 do 7 dc clo a potem od 16 do 25 dupka i cykle mam średnio po 28 dni.
myśa

No to mamy identycznie...clo zaczelam brac od 3 dc do 7dc....dupka mam brac od 17dc do 26dc no i cykle sa 28-29 dniowe....zobaczymy co wyjdzie....ciekawi mnie tylko kiedy byla owulacja....bo nie robilam testów ani nie mierzyłam temperaturki....
 
ikasia wiesz co no wg mnie miałam 14dc owulke choc test dzis terz pokazuje 2 krechy to nie wiem moze ta owulka dalej trwa??nawe nie w temacie jestem bo nigdy sie nie interesowałam tym....
 
ikasia wiesz co no wg mnie miałam 14dc owulke choc test dzis terz pokazuje 2 krechy to nie wiem moze ta owulka dalej trwa??nawe nie w temacie jestem bo nigdy sie nie interesowałam tym....


Ale kwestia jeszcze jakiej intensywnosci jest ta druga kreska...bo od pojawienia się pierwszy raz tej drugiej bardziej intensywnej odlicza się 24-36h do owulki, dlatego potem testy tez moga wychodzic pozytywnie....ale liczy sie od pierwszego dnia dwóch identycznych kresek....Ja nie wiem sama....boli mnie podbrzusze cały czas....do tego starsznie tkliwe mam sutki....dzisiaj mam 17dc....owulke juz mam za soba raczej na pewno...kwestia tylko kiedy była...mam nadzieje ze kolo 14-15dc, bo wtedy jest szansa ze sie wstrzelilismy:) Zobaczymy, jeszcze jakies 2 tygodnie oczekiwan i bedzie wszystko wiadomo....
 
reklama
Do góry