reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dziewczyny wiecie moze jak sie bierze castagnus? w sensie do kiedy? czy powinnam go brac do owulacji czy caly czas? nie mozna go brac bedac w ciazy wiec boje sie ze gdyby sie udalo zafasolkowac to czy sobie nie zaszkodze i moze w takim przypadku (gdy ktos sie stara) to sie bierze jak wiesiolek do owulki tylko? bo wiem ze sie tym robi kuracje 3 miesieczna, ale co z tymi co sie staraja? jak to sie wtedy stosuje?

polecam: https://sites.google.com/site/staraniattc/home/naturalne-wspomagacze/castagnus-pre-mens
castagnus najlepiej brac konultacji z lekarzem. mimo, ze bez recepty moze duzo naprawic ale rowniedobrze bardzo duzo namiezac. To kiedy i jak bac tez powinien ustalic lekarz. Mi np kazal brac caly cykl z przerwa na miesiaczke.

risa
2sweet ja też się zastanawiam jak brac tego castangusa, już drugi miesiąc zamierzam kupić i zawsze zapomne ale jak brałam bromergon(mam 3 opakowania wogóle nie otwierane bo kupiłam do szkocji na zapas) to doktorka kazała mi brać cały czas na okrągło ale jak bym zaciążyła to od razu kazała odłożyć więc myśle że castangus tak samo można brac cały cykl.
a u mnie dziewczyny coś ta @ dziwna, niby dwa dni normalne a teraz już końcówka a zazwyczaj mam 7 dni a nie ledwie 5 dni i to tak skąpawo, pewnie było kiepskie endo i dla tego

a bierzesz teraz jakies hormony?


Ikasia mega&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& uda sie!!!
a mi dzis przyszedl aparat ehhh juz sie o niego balam bo mial byc w piatek ale jest:))) a u was dzis swieto wiec pewno wszystkie gdzies pojechaly sie rozerwac a ja dzis ostatni dzien wolnego i wracam jutro do pracy , a wiecie co dzis mialam taki dziwny ciagnacy sluz ,przezroczysty wiec postanowilam zrobic tescik owulacyjny i jest na nim druga kreseczka jasna ale jest i tak mysle ze dziwne to bo dzis 6dc
Zobacz załącznik 381621

blada kreska ma prawo byc zawsze. test wykrywa hormon LH, ktory w organizmie jest ZAWSZE. Przed owulacja raptownie zwieksza sie jego poziom, wiec kreseczka ciemnieje. Poziom LH swiadczacy o owulacji jest wtedy, kiedy kreska testowa jest rownie ciemna lub ciemniejsza jak kontrolna.

polecam: https://sites.google.com/site/staraniattc/home/testy-owulacyjne

pozdrawiam :)
 
reklama
no widzisz pok dzieki bardzo za odpowiedz ,myslalam ze tylko w okolicach owulacji wychodzi druga widoczna kreseczka ,pytam bo narazie nie chcemy zafasolkowac a ze mam mega ochotke wkoncu na meza i wlasnie nie wiedzialam czy mozemy dzis sie tulic bez prezerwatywy ale teraz wiem ze tak:)
dzwonili z eszpitala bylismy w ciazy ale betka spadla w niedziele wiec jest dobrze pokazywala na 4-5tc ,a teraz mam isc do kontroli za 3tygodnie
 
maja nio swieto... imieninki babci mojej i siedze u rodzicow wlasnie w domku... i wiecie co ... okropnie sie strulam ;/ zjadlam salatki jarzynowej i po niej mnie.... tak pogoniło.. biegunki dostalam :( az sie spocilam :( skurcze w dole brzucha do tego mnie caly czas prawa strona boli koszmar ;/ ale juz troszke lepiej. wzielam nospe.
Maja a kiedy kochana bedziecie znow dzialac? na dlugo "odpoczywacie?"
 
no to sie załatwiłaś Błonka!!! a kiedy masz testowac?? może weź stoperan ,ponoć bardzo dobre na biegunki. a ja nie wiem kochana za 3miesiace mam isc sprawdzic czy ta cysta czy co tam jest rosnie czy nie ,pytalam dzis tej doktorki to powiedziala zeby 3miesiae zrobic przerwy jesc kwas foliowy i odpoczywac duzo ,myslalam zeby zrobic dluga przerwe ale znajac zycie nie wytrzymamy zbyt dlugo bo szkoda czasu , we wrzesniu mpoj leci do polski na badania a w pazdzierniku ja do lekarza i do dentysty tak wiec do pazdziernika napewno si ewstrzymamy .
 
castangus bierze sie raz dziennie jedna tabletke ,lub dwie w zalenosci od wagi kobiety jesli do 60 kg to jedna powyzej 60 kg dwie tabletki.



diewcyny ja pamietam ze jedna z was kiedys wklejala link do strony www siostr zakonnych modlacych sie o dzieci oraz do strony www kosciola w czechach gdzie tez sie modli o dzieci - mozecie mi jeszcze raz te stronki wkleic? kolezanka mnie prosila
 
pok byłam na clo ale teraz przegapiłam, kapnęłam się wczoraj że mam brać i już było za późno więc ten cykl odpuszczam, wogóle ta@ teraz dziwna, wczoraj sie skończyła, nic czyściutko a zawsze mam 7 dni i jeszcze potem jakies resztki, teraz nie wiem co o tym sądzić, kusi mnie zrobic test ale jeszcze sie wstrzymam.
Błonka bidulko to nawojowałaś, teraz tylko gorzka herbatka i sucha bułeczka,
maja może test taki wyszedł bo beta go fałszuje, słyszałam że jak dziewczyna jest w ciąży a zrobi owu to wyjdzie pozytywny
 
Błonka to jeszcze tydzień ale juz zaciskam mmega &&&&&&&&&&&
Myśa też dziś gdzies czytałam że owulacyjny wyjdzie pzytywnie jak jest sie w ciazy ale u nas minelo juz 6dni ale dobrze ze spada beta
ide spac buzka kochane i do jutrzejszego wieczorka
 
A ja sama nie wiem co myslec....mozeliwe zeby mi na CLO owulacja wyszła dopiero teraz, a wiec w 17 dc....srednio chyba....chociaz wczoraj czułam jeszcze ból jajników,...ale z drugiej stronybol owulacyjny nie koniecznie oznacza sam moment owulacji....bo czytalam ze moze bolec przed, w trakcie albo po....jedynie co to mnie od wczoraj bola sutki...sa troszke wrazliwsze....a dzisiaj pierwszy dzien z dupkiem.....
 
reklama
błonka dużo&&&&&za ciebie!!!!!mosisz nam zapoczatkowac tutaj ciąże;-)a który masz dc???no to impreze miałaś udaną....a może to grypa żołądkowa/??? to wtedy najlepsza cola i paluszki;-)
maja kochana to jednak ciąża była....ale przynajmniej wiesz ze mozesz miec dzieciaczki;-) a trzy miesiące szybko zleca i wtedy napewno sie uda!!!
ale nie odkładajcie sobie tego dłuzej bo czas leci nieubłaganie...a pozatym mysle ze sie przeniesiemy razem do nowego watku;-)
ikasia a ilo dniowe masz cykle???no i od którego dnia cyklu brałaś clo???ja np biore od 3 do 7 dc clo a potem od 16 do 25 dupka i cykle mam średnio po 28 dni.
myśa ja ci powiem szczeże że też nieraz tak miałam ze okres mam średnio po 5-6 dni a tu kiedyś 34 dni i koniec i to taki słaby...a raz znów miałam 8 dni i tak sie ze mnie lało ja nie wiem!!!wiec ja sama nie wiem od czego to zależy...
a u mnie niedziela i świeto to było słodkie lenistwo nic mi sie nie chciało ani tez nigdzie nie byłam siedzielismy sobie w trójeczke w domku;-) a wczoraj mnie tak jajnik z prawej strony bolał ze masakra nio i podbrzusze... jak zrobilam owulkowy były 2 krechy wiec działaliśmy...tak wiec myśle ze u mnie owulka była wczoraj tj 14dc...zobaczymy cio z tego wyjdzie...
a u nas dziś mgła na całego nawet nie chce sie z domu wychodzic
 
Do góry