reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ania Błonka nie smucic się kobiety!!! bedzie wkoncu lepiej i Wy zostaniecie wkoncu mamusiami a ze szczescie powraca ze zdwojona sila to kto wie czy nie bawem nie bedziecie w trzy lub czteropaku:) zamiast sie martic ze nie nadchodzi ciaza to zacznijcie sobie planowac jak później okiełznać trójeczke rozbrykanych maluszków bo napewno wszytskim nam sie uda, zreszta dziewczyny niebawem idziemy wszystkie na mamuski 2012 ja za wami z sentymentu a wy dlatego ze tam bedzie Wasze miejsce!!!
Ania nastaw si epozytywnie na wizyte ,uloz liste pytan zebys sie wkoncu czegoc dowiedziala .głowa do gorey kochane ja zmykam sprzatac
 
maja jak bedziesz tworzyc nowy watek to albo wszystkie albo zadna :) i zadnego sentymetu :)
Ania maja ma racje napisz sobie karteczke ja kiedys tak zrobilam jak mialam duzo pytan do nowego gina...
 
Błonka, anka nie smutać się dziewczyny. Pewnie nasze dzidzie już szykuja sie w kolejce aby do nas przyjść:)
maja na pewno lepiej wyleczyć wszystko przed ciążą. Trzy miesiące szybko miną.
2sweet miłego treningu.
 
oj dziewczyny dziś coś ponuro tutaj!!!ania błonka maja dziewczyny mamy sie tutaj wspierac nie dołowac!!!
a u mnie on owu dziś 1 krecha...a dzis 12 dc hm co to znaczy a ostatnie 3 dni była druga takiabladziutkia...nie wiem czy robic jeszcze do 16dc testy czy to po owulce czy jej wogóle nie było???
 
oj dziewczyny dziś coś ponuro tutaj!!!ania błonka maja dziewczyny mamy sie tutaj wspierac nie dołowac!!!
a u mnie on owu dziś 1 krecha...a dzis 12 dc hm co to znaczy a ostatnie 3 dni była druga takiabladziutkia...nie wiem czy robic jeszcze do 16dc testy czy to po owulce czy jej wogóle nie było???
hm dziwne, a może było tak że pęcherzyk była ale malutki i nie dojrzał tylko się wchłonął :confused:
ja dzisiaj sie nie udzielałam za bardzo bo od rana na nogach, i praktycznie mnie w domu nie bylo, teraz kończe piec szarlotke i idę spać bo padam na twarz a okropnie mnie bolała dzisiaj głowa, śpijcie dobrze kochane i bez pesymistycznych postów bo lać będę gdzie popadnie
 
dzieńdoberek śpiochy;-)wiecie co robiłam dziś owulkowy i wyszła 2 taka nie całkiem ciemna ale ja widac....z tad moje pytanie czy jak wczoraj robiłam wieczorem test to jest wiarygodny???bo zawsze robie rano....
 
dzieńdoberek śpiochy;-)wiecie co robiłam dziś owulkowy i wyszła 2 taka nie całkiem ciemna ale ja widac....z tad moje pytanie czy jak wczoraj robiłam wieczorem test to jest wiarygodny???bo zawsze robie rano....
powtorz test ok 17:) gdzies wyczytalam ze 17 to najlepsza godzina na test, pewnie to bzdura ale ja sie trzymalam zwsze stalej pory
jesli masz druga kreche to dzialajcie dzis z mezem :)))

pierwsza zasada testow owulacyjnych... nie robic z porannego moczu! z porannego tylko ciazowe a lh z pozniejszego :)

dokladnie :)
owulacyjny - wieczorem , zawsze o stalej porze
ciazowy - pierwszy mocz rano
 
reklama
Do góry